Харківський гонщик Алекс здобув перемогу на другому етапі Чемпіонату України UKC TEMP 2026 у Кам'янському
Партнерський матеріал
11:24

Окупанти продовжують обстрілювати інфраструктуру України. На жаль, з кожною атакою стає дедалі складніше що-небудь відновити.
Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук попередив, що відключення, тепер, будуть частішими. Він порадив зарядити телефони та павербанки.
У свою чергу ДТЕК також зробив заяву. Старі графіки, які склали раніше, вже неактуальні. При цьому, ДТЕК, "Укренерго" та інші фахівці працюють на максимум. Вони роблять усе можливе, щоб стабілізувати ситуацію.
Читайте також: Нові платіжки та знижки: Нафтогаз попередив про нововведення для абонентів
Відключення можуть бути на кілька днів. Будуть планові увімкнення: у ДТЕК зробили прогноз на зиму
Маєте право: 6 послуг "Укрзалізниці", які ви можете вимагати