Харківський гонщик Алекс здобув перемогу на другому етапі Чемпіонату України UKC TEMP 2026 у Кам'янському
Партнерський матеріал
11:24

18 листопада зустрівся із спортсменами Кам’янського. Привітав борців ДЮСШ №1, які стали призерами та переможцями Чемпіонату Світу з козацького двобою. Змагання проходили 11-14 листопада в австрійському місті Брегенц.
Також зустрівся із жіночою гандбольною командою «Дніпро-ДЮСШ №1», яка незабаром вирушить до Рівного на Чемпіонат України з гандболу та вперше представлятиме Кам’янське у вищій лізі.
Побажав дівчатам вдалих виступів та вручив грошовий сертифікат на підготовку до поїздки.
Дякую всім нашим спортсменам та тренерам, які у цих складних умовах продовжують наполегливо працювати, прославляють рідне місто та Україну.
Україна переможе!