![](https://s.5692.com.ua/section/logo/upload/pers/74/logo.png?20240727)
Ситуація у Кам'янському на 1 грудня
![Ситуація у Кам'янському на 1 грудня Ситуація у Кам'янському на 1 грудня](/dist-assets/images/cap.jpg)
На ранок 1 грудня мер Кам'янського повідомив містянам оперативну інформацію про ситуацію в місті.
Ніч минула без тривог та надзвичайних подій. Щоб уникнути перенавантаження мереж та забезпечити баланс в енергосистемі залишається необхідність застосовувати стабілізаційні відключення. Встановлені ліміти споживання не дозволяють запустити в роботу електротранспорт, але ситуація може змінитися в будь який момент. Громадський транспорт працює за графіком.
Також мер нагадав, що 1 грудня - свято працівників прокуратури.
Шановні працівники та ветерани органів прокуратури Кам`янського! Вітаю вас із професійним святом!
Органи прокуратури є ключовою ланкою правоохоронної системи країни. Захист інтересів держави, прав і свобод її громадян – те, що в умовах війни набуває надважливого значення. Ваші ж принциповість та професіоналізм є запорукою у забезпеченні верховенства закону та відновлення справедливості.
Щиро вдячний вам за сумлінну працю та бажаю і надалі гідно працювати на благо рідного міста і країни. Міцного здоров'я, щастя, добробуту та злагоди!