![](https://s.5692.com.ua/section/logo/upload/pers/74/logo.png?20240727)
Ситуація в місті на 5 грудня
![Ситуація в місті на 5 грудня Ситуація в місті на 5 грудня](/dist-assets/images/cap.jpg)
Зранку 5 грудня мер Кам'янського Андрій Білоусов повідомив про ситуацію в місті.
За минулу добу на території Кам'янського не було зафіксовано надзвичайних подій. Трамваї не виходять на лініїї через дефіцит електроенергії.
Також мер привітав волонтерів зі святом:
5 грудня Україна відзначає Міжнародний день волонтера. Події останніх місяців вкотре довели, що ми нація сильних та незламних людей. Десятки тисяч українців взяли зброю до рук, щоб захистити Батьківщину, а більшість тих, хто залишився у мирних громадах, докладають максимум зусиль аби допомогти своєму війську та всім, хто того потребує.
Шановні волонтери, ви є надпотужною силою, невід’ємною складовою нашої Перемоги. На вашій самовідданості, вмінні віднайти вихід з будь-якою ситуації, іноді навіть зробивши надможливе, тримається не менш важливий гуманітарний фронт. Не шкодуючи себе, ви витрачаєте власні сили й час аби допомогти, обігріти, нагодувати, врятувати.
Дякую вам за неймовірну мужність, чуйність та винахідливість. Бажаю вам витримки та наснаги у нелегкій, але такій потрібній справі. Нехай все добро, зроблене вами, повернеться до вас сторицею!