![](https://s.5692.com.ua/section/logo/upload/pers/74/logo.png?20240727)
У Кам'янському продовжують будувати свердловини
![У Кам'янському продовжують будувати свердловини У Кам'янському продовжують будувати свердловини](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Кам'янському продовжують облаштовувати пункти незламності, де в разі блекауту для мешканців в наявності буде: тепло, живлення для мобільних пристроїв, міста для відпочинку, аптечки, вода, кава, чай, печиво та інше необхідне забезпечення.
Про це повідомив Андрій Білоусов.
9 грудня разом з підлеглими об’їхав діючі пункти незламності в лікарнях, школах та інших адміністративних будівлях.
Перевірив процес їх облаштування: запаси паливно-мастильних матеріалів для роботи генераторів, запаси технічної та питної води, продуктів, медикаментів тощо.
На сьогоднішній день в місті відкрито 10 пунктів незламності, створених міською радою.
В найближчі 2 тижні відкриємо ще 15 таких пунктів. Тож до кінця грудня в місті буде діяти 25 пунктів незламності.
Також перевірив роботи з буріння свердловин для забезпечення мешканців водою.
Із загальної кількості свердловин, які заплановано створити, 12 – вже працює. Всього до кінця цього року їх буде 22, а до кінця січня – 28 свердловин.
![У Кам'янському продовжують будувати свердловини, фото-1 У Кам'янському продовжують будувати свердловини, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)