![](https://s.5692.com.ua/section/logo/upload/pers/74/logo.png?20240727)
Захищаючи Україну загинув кам'янчанин Сергій Бацун
![Захищаючи Україну загинув кам'янчанин Сергій Бацун Захищаючи Україну загинув кам'янчанин Сергій Бацун](/dist-assets/images/cap.jpg)
2 квітня, захищаючи незалежність України, поблизу населеного пункту Бражківка на Харківщині загинув солдат Бацун Сергій Володимирович.
Від імені всієї громади, Кам’янської міської ради, виконавчого комітету та особисто від себе глибокі співчуття рідним і близьким полеглого захисника висловив Андрій Білоусов.
Сергій Бацун народився 17 січня 1990 року. У 2008 році закінчив ПТУ №22. Упродовж 2009-2010 років проходив строкову військову службу. З 2010 по 2014 рік працював на ПрАТ «Дніпровагонмаш», з 2015 року й до початку повномасштабної війни – у компанії «Лемтранс».
15 березня був призваний по мобілізації та брав участь у бойових діях, спрямованих на забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримування збройної агресії.
У нього залишилися дружина, син, мати та сестра. Доземний уклін воїну-захиснику!
Панахида відбудеться 13 грудня об 11:00 в Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ (вул.С.Слісаренка, 34).
Поховають воїна о 12:00 на Алеї Героїв військового кладовища по вулиці Весняній.
![Захищаючи Україну загинув кам'янчанин Сергій Бацун, фото-1 Захищаючи Україну загинув кам'янчанин Сергій Бацун, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)