• Кам'янчанин завоював Чемпіонський титул в Угорщині
15:44, 12 грудня 2022 р.

Кам'янчанин завоював Чемпіонський титул в Угорщині

З 7 по 10 грудня у місті Сегед проходив Чемпіонат Угорщини з плавання. Понад 500 юнаків змагалися за нагороди.

Кам'янчанин Антон Кочу завоював Чемпіонський титул та плюс дві медалі. Антон Кочу - спортсмен Дніпропетровської обласної школи вищої спартивної майстерності, займався під керівництвом головного тренера Оганеса Мкртчана.

Зараз він тренується в одному з найкращих клубів Угорщини - GYŐRI ÚSZÓ SE (головний тренер Арпад Петров).

На змаганнях Антон став кращим на дистанції 200 метрів батерфляєм, пройшовши дистанцію за 1:58,90. Срібним призером став на 200-метрівці на спині, пройшовши дистанцію за 1:56,60. Третій результат він показав у цьому ж стилі, але на дистанції 50 метрів - 25,28.