Секрети вдалого малювання картин за номерами
Якщо ви жодного разу не намагалися створювати картини за номерами, то заповнення мальовничого полотна самотужки буде для вас цікавою пригодою. Таке хобі дозволяє поринути у світ живопису без довгого вивчення техніки малювання, законів композиції та перспективи, правил колористики. І ви зможете відчути момент творчості, як усі відомі художники у світовій історії.
Як навчитися створювати картини за номерами
Щоб розмалювати полотно, яким можна буде прикрасити інтер'єр свого житла та похвалитися перед приятелями, не потрібно довго навчатись у художній школі, закінчувати коштовні курси та витрачати час на роботу на пленері. Достатньо замовити набір, до якого входить розмічене полотно або картон, фарби та пензлики, встановити його на мольберт або розстелити на столі та приступити до заповнення. І це чудове хобі допоможе зайняти довгі вечори кропіткою медитативною роботою. А ще й розвинути координацію, посидючість та уважність. Ця справа сподобається людям будь-якого віку: від підлітків до пенсіонерів.
Як підібрати картину для розфарбовування
Майбутню роботу слід обирати за двома параметрами: тематикою та рівнем складності. Тематику кожен вибирає до смаку: комусь подобаються портрети, іншим натюрморти чи букети, треті надають перевагу архітектурі чи обирають природниі пейзажі. А хтось у захваті від абстрактного живопису або поп-арту. Є нескінченні можливості для вибору, ви можете купити картини за номерами в Україні на будь-який смак. Також варто подумати про колірну гамму майбутньої картини: бажано, щоб вона поєднувалася з інтер'єром приміщення, в якому ви маєте намір її розмістити.
Що таке рівень складності зображення
Але набагато важливіше правильно вибрати рівень складності. Існує 5 градацій, що зростають від першого (найпростішого, з яким впорається і дитина) до п'ятого, доступного справжнім майстрам, які мають великий досвід подібної роботи. Початківцям не рекомендується вибирати для першої роботи набори вище 2-3 рівня: занадто велика кількість фарб і дрібних ділянок вимагає кропіткої роботи і оволодіння методикою зафарбовування. Це не дозволить повною мірою насолодитися процесом, тому що робота виявиться надто складною.
Також досвідчені майстри рекомендують початківцям, обираючим картини за номерами в Одесі, купити набір не на полотяній, а на картонній основі: цей матеріал не тільки коштує дешевше, а й не дозволяє фарбам розтікатися, через що псується не лише картина, а й настрій творця. Хоча на полотні зображення буде більш вражаючим.
У наборах використовуються акрилові фарби, які мають високу екологічність, не виділяють небезпечних сполук при висиханні. Для їх нанесення потрібен набір пензлів різної товщини з нейлоновою щетиною, особливо для розфарбовування складних ділянок.