• Головна
  • Розвиток цих навичок приведе вас до успіху: що потрібно зробити, щоб через 5 років досягти своїх цілей
14:00, 3 березня 2023 р.

Розвиток цих навичок приведе вас до успіху: що потрібно зробити, щоб через 5 років досягти своїх цілей

Розвиток цих навичок приведе вас до успіху: що потрібно зробити, щоб через 5 років досягти своїх цілей

Кожна людина, яка дбає про своє майбутнє і хоче досягти успіху, має чітко встановлювати і виділяти для себе найважливіші цілі. Це дозволить зосередитись на головному і зрозуміти, що саме потрібно зробити задля досягнення бажаного.

Вже зараз варто за наявності якихось вмінь розвивати і удосконалювати їх. Також, щоб стати успішним, потрібно подбати про розвиток деяких навичок. Про це сайту Pro Гроші розповіла фінансова планерка Ульяна Гринчевська.

Важливість планування

Дуже цінна навичка, яку варто набути – це вміння планувати. За словами експертки, «якщо ми не знаємо нашого шляху, то куди ми прийдемо?». Тобто, встановлюючи певні цілі (фінансові, особисті), з’являється «можливість прописати дії та оцінити реалістичність планів та бажань на майбутнє».

Для того, щоб розвити в собі цю навичку, можна для початку просто записувати свої плани на наступний день, потім – на найближчий тиждень, місяць і рік. Передивляючись свої нотатки, можна продумувати, як краще втілювати це у реальність.

Комунікативні навички

Говорячи про навички спілкування, фінансова планерка пригадала нещодавно прочитану тезу про те, що майбутнє покоління процвітатиме в тих областях, де буде потреба в комунікативних здібностях. Отже, розвиваючи ці навички, люди підвищують свої шанси знайти гідну роботу, відкрити власну справу разом із партнерами або пояснити іншим, чим можуть бути корисними.

Для розвитку комунікативних здібностей можна скористатись курсами чи семінарами по ораторському мистецтву.

Відповідне оточення

Якщо у ваших планах на наступні п’ять років, наприклад, є ціль стати художником, а зараз ви є музикантом, для досягнення бажаного варто починати змінювати своє оточення. У даному випадку доречним буде відвідання подій і зустрічей, де збираються художники, знайомство та спілкування з митцями. Таке оточення буде мотивувати вас рухатись до бажаної цілі.

Ульяна Гринчевська зазначає:

Раніше я сама думала, що така порада «для галочки». Зараз, перевіривши цю думку на своєму досвіді – 100% можу сказати, що це працює.

Володіння іноземними мовами

Якщо уявити ситуацію, де ви є найманим працівником (наприклад, менеджером з продажів) зі знанням англійської мови на рівні «нижче середнього» і доходом приблизно 20 тис грн., то можливо наступне. Побачивши інформацію про конкурс на вакансію із зарплатою 30 тис грн, але з умовою володіти англійською мовою на розмовному рівні, ви вже замислитесь над покращенням своїх знань.

Така ситуація є дуже реалістичною для багатьох людей. Тому підвищення рівня знання мов точно виявиться важливим для досягнення успіху через декілька років.

Важливість мати наставника

Людина, яка хоче, наприклад, навчитись малювати, може зробити це самостійно за допомогою відео в мережі, переглядів робіт художників в Instagram, домашніх спроб малювання. Але навряд чи ці дії зможуть привести до здійснення бажання.

Щоб навчитись чомусь і практикувати свої навички, важливо мати поряд наставника, який зможе допомогти. Завдяки цьому людина швидше прийде до успіху.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#багатство #успіх #звички
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...