• Головна
  • Обов'язкову евакуацію дітей із зони бойових дій в Україні: уряд оголосив постанову
18:30, 3 березня 2023 р.

Обов'язкову евакуацію дітей із зони бойових дій в Україні: уряд оголосив постанову

Фото: freepik

Фото: freepik

Евакуація дітей з небезпечних територій в Україні стане обов'язковою. Дорослі, які доглядають за дітьми, також підлягатимуть обов'язковій евакуації. Дорослі будуть позбавлені права відмовитися від евакуації.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства соціальної реінтеграції.

Міністерство соціальної реінтеграції підготувало проект постанови про примусову евакуацію дітей із зони бойових дій. Проект постанови вже підготовлений і тепер потребує лише затвердження на засіданні уряду.

Постанова передбачає примусове переміщення дітей з районів, де відбуваються або плануються бойові дії. Згідно з нею, Координаційний штаб з питань примусової евакуації уповноважений здійснювати примусову евакуацію дітей. Координаційний штаб координує свої дії з ОВА та військовим командуванням.

Якщо приймається рішення про евакуацію, діти обов'язково вивозяться з цих районів. Дорослі, які є опікунами, також евакуюються разом з дитиною.

Однак батьки/опікуни не мають права відмовитися від евакуації своїх дітей. Діти повинні бути евакуйовані в обов'язковому порядку.

"Якщо батьки не можуть забезпечити безпеку своїх дітей, це зробить держава", - заявила віце-прем'єр-міністр Ірина Верещук.

Це не означає, що весь регіон буде примусово евакуйований. Евакуації можуть підлягати лише окремі населені пункти, де відбуваються найбільш інтенсивні бойові дії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#евакуація #діти #бойові дії
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...