• Головна
  • Пінні губки. А що використовували раніше?
Новини компаній
20:39, 3 березня 2023 р.

Пінні губки. А що використовували раніше?

Новини компаній

У Стародавньому світі всі правила особистої гігієни були лише рекомендаціями: вмивати руки та обличчя, виносити сміття з дому, міняти одяг, не зберігати довго продуктові запаси. Але й тоді знали багато коштів, щоби підтримати чистоту. У єгиптян був рецепт мила, мелені зерна кероба - як дезодорант, і гелі для душу - з олії, тваринного жиру та солі. У Греції милися оливковою олією і першими вигадали скраб для тіла: наносили глину, пісок або попіл і зішкрябали їх спеціальним металевим інструментом. У Стародавньому Римі – виготовлення мила стають промисловим заняттям, його робили з тваринного жиру та попелу. Пізніше додавали ароматичні добавки. В Індії використовували чайне листя чаю та чай для купання та полоскання.

У Середні віки – часті водні процедури вважалися небезпечними для здоров'я, медицина та церква засуджували громадські лазні. Популярними були обтирання спиртовими запашними лосьйонами, якими замінювали купання. В Епоху Відродження мило стало використовувати найчастіше і для всього тіла. На ринку засобів особистої гігієни з'являється туалетний папір, сухий дезодорант, зубна паста.

У Новий час ринок товарів особистої гігієни наповнюється швидко. Розквіт науки і технологій дає можливість створювати різні товари з унікальними властивостями і складом. Особливу популярність користуються товари для одноразового використання. Шампунь для одного купання, серветка або рушник, одноразова губа пінна - це зручно, гігієнічно, економно.

Одноразові пінні губки - як і де використовувати

Губка може бути самостійним виробом або бути частиною сухого душу - набору для купання без води. Це шматок фібротканини - сучасний матеріал штучного походження, який складається з мікроскопічних волокон поліефіру. Вона просочена безпечним гелем. Ще в комплект купання, в умовах відсутності H2O, входять саше з водою та рушник.

Щоб прийняти сухий душ, необхідно:

  1. На губку вилити 50мл рідини. За такого контакту утворюється густа піна;

  2. Витерти нею все тіло;

  3. Витертись рушником. Шкіра суха, без липких та мильних слідів.

Помитися таким чином можна в різних умовах:

  • Будинки, на дачі або на місці тимчасового проживання, де немає доступу до проточної води;

  • у туристичному поході;

  • у тривалій поїздці;

  • У польових умовах ведення війни;

  • Під час догляду за важкими хворими та старими, які не встають із ліжка.

Губка пінна - особливості

Ряд особливостей:

  • Зручне впровадження. Одна річ - це мило і мочалка;

  • Дезінфекція. Густа піна, що утворюється після контакту з водою, розщеплює забруднення;

  • Легке транспортування. Розмір 20*12 см. Така річ поміститися і у велику валізу, і в дитячий рюкзак;

  • Безпека. Тканина та гель не викликають алергії, підходять для щоденного використання. Для всіх типів та віку шкіри. Але матеріали мають бути перевірені дерматологами. Наявність сертифікату обов'язково;

  • Використаний товар можна віддати на переробку для повторного використання.

Закрите впакування придатне для використання протягом трьох років. У закритому вигляді – не потребує особливих умов зберігання: не боїться вологи, перепаду температур.

Ще на початку своєї історії людина зрозуміла, що чистота важлива для її виживання як виду. Миючі засоби брали із природи. Розвиток науки дало можливість створювати необхідні засоби гігієни вже в лабораторії – високої якості та у більшій кількості. Окреме місце цьому великому ринку займають разові кошти. Вони легкі та практичні. Адже вирішують багато життєвих завдань швидко та з мінімальними витратами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
15:09, 7 травня
live comments feed...