• Головна
  • Інформація для водіїв: процедуру оплати штрафів за перевищення швидкості змінено
12:30, 12 березня 2023 р.

Інформація для водіїв: процедуру оплати штрафів за перевищення швидкості змінено

Інформація для водіїв: процедуру оплати штрафів за перевищення швидкості змінено

Штрафи за перевищення швидкості потрібно оплачувати за новими реквізитами. До кожного українського регіону підв'язано свій окремий банківський рахунок для здійснення оплати.

Оплату штрафів ПДР знову повернули в застосунок "Дія", за його допомогою можна оплатити штраф за порушення, які були зафіксовані камерами зовнішнього спостереження. З початку лютого послуга була недоступна.

Про це інформує Telegram додатка.

Функція онлайн оплати ПДР штрафів була недоступна, оскільки потрібно було внести деякі зміни в її роботу, оскільки раніше вся оплата надходила на один єдиний державний рахунок.

На сьогодні кожен регіон матиме свій розрахунковий рахунок, на який і будуть зараховуватися всі ПДР штрафи. Це дасть можливість усім коштам, що надійшли на рахунок, за кожним регіоном залишатися в їхньому розпорядженні, а також дасть змогу оплачувати цими ж коштами техобслуговування комплексів автофіксації.

У такому разі, до кожного регіону буде підв'язано свій IBAN-номер банківського рахунку, що дасть змогу перераховувати на нього всі кошти за ПДР штрафами.

До всього цього, водіям варто уважніше ставитися до цього нововведення, необхідно перевіряти, в якому з регіонів вони порушили правила ПДР, а також бути уважними і вибрати правильні реквізити оплати.

Зміни діють з 1 лютого 2023 року, оплату штрафів ПДР потрібно оплачувати вже згідно з новими реквізитами, тому як оплата на старий рахунок не буде зарахована.

До слова, у сервісах онлайн оплати, а також у застосунку "Дія" під час оплати штрафів, мають підтягуватися правильні реквізити.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#штраф #перевищення швидкості #пдр
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...