• Головна
  • Як придбати товари в АТБ зі знижкою до 50%
09:00, 25 березня 2023 р.
Надійне джерело

Як придбати товари в АТБ зі знижкою до 50%

Як придбати товари в АТБ зі знижкою до 50%

Як придбати товари в АТБ зі знижкою до 50%

Відома українська торгова мережа АТБ має свої супермаркети майже у всіх вітчизняних містах. Це відомі нам крамниці з приємною ціновою політикою та постійними акціями. Іноді торгова мережа проводить акції, що тривають протягом одного дня чи кількох днів. Але для певних категорій покупців знижки можуть діяти щоденно.

Йдеться про осіб, які оформили собі пластикову картку даного супермаркету у відділенні одного з популярних банків в нашій державі. Ця картка дає змогу в певні дні тижня купувати продукцію зі знижкою розміром 50%.

Картку можна оформити в одному з чотирьох українських банків

Картку від АТБ в українців є можливість оформити в Ощадбанку, А-Банку, Укргазбанку та Райффайзен банку. Якщо навести короткі статистичні дані, то Ощадбанком наразі вже були видані понад 1,8 мільйона карток від АТБ. Райффайзен видав 720 тисяч карток, А-Банк оформив більше 115 тисяч, а Укргазбанк лише протягом останнього місяця видав 4 616 карт.

Для того, щоб зробити собі таку картку, варто прийти у будь-яке відділення вищенаведених установ з паспортом та ідентифікаційним кодом.

Людям, які мають мобільні додатки від даних банківських установ можна навіть спробувати оформити картку АТБ відразу ж в додатку. Але варто зауважити, що окремі додатки для авторизації вимагатимуть наявність додатку "Дія" або цифрових фотографій документів.

Оновлена картка від торгової мережі АТБ є дуже багатофункціональною та зручною. Людина може отримувати на неї пенсійні виплати, розраховуватися нею без комісії, поповнювати її у терміналах, переказувати з неї гроші на картки інших банків.

До 9 квітня в АТБ діє суперакція

Протягом трьох днів на тиждень до 9 квітня (п’ятниця, субота і неділя) в супермаркетах АТБ діють по-справжньому шалені знижки абсолютно для кожного. Щотижня перелік товарів, які мають розпродувати може варіюватися. Звісно, приємні знижки відчують всі покупці, але найбільше виграють власники карток. Таким людям можна буде придбати деякі товари лише за половину ціни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#АТБ #супермаркет #товари #акція #знижка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...