• Головна
  • Бренди та характеристики сучасних міні-тракторів
Новини компаній
16:50, 11 квітня 2023 р.

Бренди та характеристики сучасних міні-тракторів

Новини компаній
Бренди та характеристики сучасних міні-тракторів, фото-1

Для чого потрібно купити мінітрактор? Він може принести велику користь будь-якій земельній ділянці. Двигун внутрішнього згоряння цієї машини середнього розміру може вміщувати до 40 літрів. По суті, агрегат є зменшеною копією стаціонарного трактора. Часто така техніка не має укриття.

Технічні особливості

Тип палива, що заливається – ознака, за якою міні-трактори можуть класифікуватися.

У цій категорії можна виділити:

  • бензиновий варіант. Малошумний, підходить для будь-якої пори року. Коли справа доходить до обслуговування, вони прибутковіші. Єдиним недоліком є висока витрата бензину, вартість якого часто скаче. Бензиновий міні-трактор може мати на 18 літрів більше тяги, ніж дизельний;
  • дизельне паливо. Ця версія сільськогосподарської техніки споживає менше енергії і має чудові характеристики зносостійкості. До недоліків можна віднести гучну вібрацію, дорогі змінні компоненти та витратний ремонт. Їхня потужність становить 12 л/с.

Кожен варіант підходить для індивідуальних умов використання.

На що звернути увагу при виборі

Вартість, характеристики та корисність агрегату необхідно врахувати перед покупкою.

Для цього акцент робиться на таких стандартах:

  • мета покупки. Для площ до 5 га добре підійде невеликий за потужністю міні-трактор. Щоб обробляти більше землі та виконувати складну та масштабну роботу, використовується потужніший пристрій;
  • система приводу. Повнопривідні версії є найпрактичнішими. Міні-агрегат на задньопривідній тязі краще для польових робіт і переміщення продукції;
  • коробка передач. Хоча компоненти адаптовані, автоматизована коробка передач — найкращий вибір для легких варіантів;
  • розмір та вага. Слід враховувати габарити міні-трактора, оскільки вони повинні дозволяти легко пересуватися по двору, полю та в приміщення, де він зберігатиметься. Якщо роботи з господарству негаразд, вибирайте техніку вагою до 1 тонни;
  • комплектація. Хоча деякі виробники включають адаптери до комплекту сільськогосподарської техніки цього типу, їх часто доводиться купувати окремо;
  • функціональність. Ціна зросте, якщо сільгосптехніка забезпечена гідрокоробкою, трипозиційною підвіскою та механізмом, що забезпечує безвідмовну підвіску аксесуарів. Пам'ятайте про зручність, наприклад, додаткове підсвічування, ергономічність салону, бортового комп'ютера і т.д.

Найскладніший фактор відбору – співвідношення вартості та якості. Як правило, у центрі уваги знаходиться обсяг робіт з господарства.

Найпопулярніші торгові марки

До них відносять:

  • ДТЗ. Агрегат характеризується зручним робочим місцем. При цьому вся система керування розташована дуже ергономічно. Показники потужності варіюються в діапазоні 25-50 л. Агротехніка не надто шумить під час роботи. Привід – на всі колеса, що гарантує маневреність у складних умовах ландшафту.
  • DW. Варіант з потужністю двигуна 15-40 к.с. Відмінне рішення обслуговування середніх розмірів земельних ділянок.
  • Lovol / Foton. Товар компанії, що розвивається, швидко підкорив ринок завдяки якості представлених моделей і доступної вартості. В арсеналі потужностей діапазон 25-50 л.
  • Xintai. Універсальні рішення на колісному ходу. Дозволяють навішувати різноманітні форми додаткового обладнання. В основному випускаються моделі з потужністю 24 л.

Не варто переплачувати за зайві функції чи потужність. Порівняйте вибрану модель з міні-трактором з аналогічними характеристиками, щоби не переплачувати за бренд. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...