• Головна
  • Зберігати вірність для них - тяжка мука: 6 імен найбільш невірних та гулящих жінок
12:40, 4 травня 2023 р.
Надійне джерело

Зберігати вірність для них - тяжка мука: 6 імен найбільш невірних та гулящих жінок

Фото: Freepik

Фото: Freepik

Всупереч поширеній думці, надмірним бажанням до уваги протилежної статі грішать не тільки чоловіки. Експерти, які вивчають імена та їхній вплив на характер та долю людини, вважають, що можна виділити шість імен жінок, які мають схильність постійно шукати нові романтичні стосунки.

Їм треба докладати чимало зусиль задля того, щоб усе життя приділити одному-єдиному чоловікові, не сходивши "наліво".

Жанна

При першому знайомстві жінки з цим ім'ям можуть здаватися сором'язливими та несамостійними. Це приваблює чоловіків, у яких одразу виникає бажання огорнути їх увагою та турботою. Насправді така поведінка жінок, що носять дане ім'я, є їхнім прийомом для приваблення протилежної статі. З жодним чоловіком Жанни не можуть довго бути разом, оскільки вічна жадоба новизни та свіжості завжди бере гору.

Ангеліна

Якщо кохана людина не виправдовує очікувань жінок, що носять ім'я Ангеліна, вони без вагань та жалю можуть розірвати стосунки та вирушити на пошуки більш гідного партнера. Проте у більшості випадків пошуки ідеалу, причому з постійним підвищенням вимог, прагнення знайти партнера, який би повністю задовольняв їхні потреби, обертаються тим, що ці жінки залишаються на самоті.

Ксенія

Жінки з цим ім'ям можуть здатися дуже впевненими, але насправді ними керують виключно їхні комплекси. Травми дитинства змушують Ксеній шукати романтичні пригоди та втікати від однієї молодої людини до іншої. Вони дуже непостійні, стабільність їх пригнічує, тому їм потрібно завжди відчувати нове, необхідні спалахи емоцій.

Анастасія

Ці жінки звикли домагатися свого, незважаючи на жодні перешкоди. Про них кажуть: "бачу мету, не бачу перешкод". Це дуже вітряні особи, які легко забувають про свої обов’язки та навіть клятви, дані коханій людині перед Богом. Вони можуть задовольнятися коротким зв'язком або скороминущим романом, повним пристрасті та емоцій.

Тетяна

Насправді Тетяни за своєю натурою зовсім не гулящі, вони обома руками за вірність та стабільність. Але є дещо, що, за словами експертів, може спровокувати їх на зраду. Це біль, заподіяний коханою людиною, а також сумніви у вірності рідного чоловіка. У таких випадках вони діють під владою емоцій і намагань нанести удар у відповідь, втрачаючи здоровий глузд.

Дар'я

Жінки, що носять дане ім'я, вольові та пристрасні, вони люблять свободу і не витримують, коли хтось намагається ними маніпулювати. Дар'ї завжди домінують у відносинах з партнером, а якщо це не виходить – шукатимуть зв'язок на стороні. Іноді вони вирушають на пошуки нового кавалера просто заради гостроти емоцій, сподіваючись потім безкарно повернутись до рідного гніздечка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ім'я #астрологія #прогноз
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
Астрология и гороскопы. Разбираемся, как "работают" звезды и что они о нас говорят. Есть натальная астрология и хорарная. Также есть кармическая астрология, медицинская, синастрическая, астрология бизнеса, предсказательная астрология и т. д.
Оголошення
live comments feed...