• Головна
  • Не ускладнюйте собі життя: 7 звичок, що крадуть ваше щастя
11:15, 10 травня 2023 р.
Надійне джерело

Не ускладнюйте собі життя: 7 звичок, що крадуть ваше щастя

Фото: freepik

Фото: freepik

Наші звички, з якими ми живемо вже багато років, чинять на нас настільки сильний вплив, що задають тон всьому нашому життю. Деякі з них роблять життя набагато складнішим і примушують страждати. Психологи кажуть, що якщо від них позбавитись, можна одразу відчути приплив сил і енергії.

Прагнення до досконалості

Люди-перфекціоністи самі ускладнюють собі життя, тому що навіть шлях досягнення мети, на їхню думку, повинен бути ідеальним. Перед ними завжди постають приклади тих, хто все одно в чомусь їх перевершує, а це пригнічує таких людей і заважає відчуттю щастя.

Спілкування з людьми, які постійно чимось невдоволені

Ніхто з нас не може відректися від спілкування з іншими людьми, нікого і нічого не слухаючи. А всі, з ким ми спілкуємося, мають на нас досить великий вплив. Якщо навколо вас хтось вічно скаржиться на життя, говорить, що воно несправедливе і жорстоке, досягти щастя буває складно.

Таких співрозмовників краще уникати та виключити цей інформаційний шум зі свого поля. Якщо подібні думки все частіше приходять до вас, тоді доведеться серйозно попрацювати над собою.

Думки про минуле і майбутнє, що заміняють теперішнє

Зосереджуючись на думках про майбутнє або минуле, ми втрачаємо відчуття моменту, який відбувається в найважливішому часу – теперішньому.

Якщо постійно поринати у спогади, де є щось негативне, старі образи, невдачі, тоді це відкушує найсмачніший шматок від нашого відчуття щастя "тут і зараз". Для всього є свій час – посумували, проаналізували, зробили висновки і рухаємося вперед.

Порівняння себе і свого життя з іншими

Постійне порівняння себе з кимось – жахлива звичка. Ваше життя – тільки ваше, і воно не має повторювати чийсь життєвий шлях. У когось завжди є щось краще, навіть якщо в інших аспектах життя може бути набагато гірше, ніж у вас.

Фокусування на негативних моментах у житті

Навкруги нас – широке інформаційне поле, в якому є місце і для негативу, і для позитиву. Якщо постійно зациклюватись тільки на поганих новинах, це дуже впливає на наше життя і його сприйняття. Тому варто змінити фокус уваги, фільтрувати інформацію, щоб не витрачати час на негатив і концентруватись тільки на позитивних подіях навколо себе.

Залежність від думки оточуючих

Віддаляють щастя думки про те, що подумають або скажуть люди, коли ви намагаєтесь щось зробити. Це зупиняє на шляху до бажаного. Вам може здаватися, що ви перебуваєте в центрі уваги багатьох людей, і порушенням стандартних меж поведінки ви запустите механізм засудження. Але постійне озирання назад і косий погляд на оточуючих явно заважає особистому розвитку.

Ускладнення життя

Життя – дуже цікаве і при цьому неймовірно складне. Але найцікавіше полягає в тому, що більшість усіх складнощів і "непереборних " перепон ми створюємо собі самі. Задумайтесь над цим і викресліть зі свого життя усе зайве та обтяжливе.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#звички #страждання #погані звички
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...