• Головна
  • Чи планують в українських школах запровадити уроки статевого виховання: відповідь міністра освіти
13:00, 12 травня 2023 р.
Надійне джерело

Чи планують в українських школах запровадити уроки статевого виховання: відповідь міністра освіти

Чи планують в українських школах запровадити уроки статевого виховання: відповідь міністра освіти

Питання запровадження уроків статевого виховання в українських школах піднімалось уже неодноразово. З цією ініціативою виступала частина громадськості, а різноманітні об'єднання ініціювали обговорення відповідної теми. Чи планується все ж введення такого курсу вирішила дізнатись громадська організація "Політична дія жінок". Яку відповідь дали в МОН, читайте далі.

Чи планують в українських школах запровадження уроків статевого виховання

Варто зазначити, що відповіді, які надали Міністр освіти й науки Оксен Лісовий та гендиректор Директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти Олег Єресько дещо різняться.

Про це розповіла Ірина Тишко, одна з авторів петиції про створення курсу статевого виховання.

За словами міністра Оксена Лісового, наразі у МОН готують пакет стандартів, які допоможуть правильно впровадити в шкільний курс окремих уроків статевого виховання. Тобто МОН розглядає можливий варіант обов'язкової секс-освіти в навчальних закладах.

На сьогодні Міністерством освіти і науки розробляється проєкт державного стандарту для профільного рівня загальної середньої освіти. В межах реалізації соціальної і здоров’язбережувальної освітньої галузі державного стандарту передбачається впровадження окремого курсу статевого виховання, який враховуватиме досвід європейських країн із впровадження програм статевого виховання, – відповів Оксен Лісовий.

Однак, як зазначив посадовець, важливо правильно розробити не тільки сам курс для школярів, а й створити відповідні програми, методичні матеріали та забезпечити потрібною інформацією тих дорослих, які будуть долучені до відповідного процесу: батьків, учителів тощо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#школа #освіта #статеве виховання #секс-освіта
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...