• Головна
  • Комунальне підприємство "Добробут" продовжує ремонтні роботи в багатоповерхівках міста: десятки об'єктів щотижня
19:59, 15 травня 2023 р.
Надійне джерело

Комунальне підприємство "Добробут" продовжує ремонтні роботи в багатоповерхівках міста: десятки об'єктів щотижня

Комунальне підприємство "Добробут" продовжує ремонтні роботи в багатоповерхівках міста: десятки об'єктів щотижня

Очільник міста Андрій Білоусов поставив комунальникам завдання підготувати будинки до холодів максимально ефективно. Комунальне підприємство "Добробут" за минулий тиждень опрацювало понад 7 десятків об’єктів, виконуючи заплановані роботи, а також – за запитами мешканців. На підприємстві розповідають: обсяги чималі, часу не гають, і, коли погода дозволяє, працюють на вихідних.

Під головуванням міського голови продовжуємо роботи по відновленню нашого житлового фонду. Ремонтуємо покрівлі, замінюємо старі випуски каналізації. З минулого тижня проводили ремонти піддашків за адресою 8 Березня, 24 А. Два під’їзди зробили, на третій перейшли, виявили, що він в аварійному стані. Було прийняте рішення його демонтувати, щоб не виникло надзвичайної події, і вже на вихідних виготовили нові козирки та поставили. В цьому будинку ще в 2018 році на 4 під’їзді був демонтований козирьок, але ніхто його не відновив. Наразі всі 4 під’їзди зі своїми піддашками, - розповів Максим Логвиненко, директор КП КМР "Добробут".

Комунальне підприємство "Добробут" продовжує ремонтні роботи в багатоповерхівках міста: десятки об'єктів щотижня, фото-1

Тривають роботи і з ремонту під’їздів. Минулого тижня працювали на трьох об’єктах. Один потребував більш кропіткої роботи.

Айвазовського, 43 була пожежа. Люди звернулися, поїхали. Вже на фінальному етапі відбувається ремонт.

Під’їздів дуже багато, але роботи не припиняємо, зараз будемо нарощувати темпи, - додав Максим Логвиненко.

Комунальне підприємство "Добробут" продовжує ремонтні роботи в багатоповерхівках міста: десятки об'єктів щотижня, фото-2

В роботі у Добробуту залишаються й покрівлі. По Богдана Хмельницького, 29 мешканці писали запити щодо ремонту даху. Проте, за будинком суттєвий комунальний борг. Фахівці Добробуту дійшли з мешканцями консенсусу – люди потроху сплачують борги, а підприємство запускає роботи.

Особливу подяку хочемо висловити підприємству "Добробут". На неодноразове наше звернення вони пішли на поступки та роблять нам дах, чим ми дуже задоволені, - поділилися своїми враженнями мешканки будинку 29, що на вулиці Богдана Хмельницького.

Під’їзди, каналізація, піддашки, обстеження інженерних мереж -  сьогодні найчастіші роботи добробутівців. Вкластись у строки та здати будинок готовим до холодів – головне завдання комунальників на літо.

Комунальне підприємство "Добробут" продовжує ремонтні роботи в багатоповерхівках міста: десятки об'єктів щотижня, фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мер #андрій білоусов #благоустрій #кп "добробут" #ремонт
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...