• Головна
  • Українці назвали найстрашніших "внутрішніх ворогів" держави: результати опитування
13:00, 18 травня 2023 р.
Надійне джерело

Українці назвали найстрашніших "внутрішніх ворогів" держави: результати опитування

Українці назвали найстрашніших "внутрішніх ворогів" держави: результати опитування

Україна продовжує боротись із зовнішнім ворогом за свою свободу і незалежність, однак величезна кількість викликів стоїть перед громадянами й всередині держави. Саме тому соціологи з центру Розумкова на замовлення "Дзеркала тижня"  вирішили запитати в українців, які, на їхню думку, "внутрішні вороги" найбільше загрожують країні.

Кого та що українці вважають найстрашнішими "внутрішніми" ворогами держави

Більшість опитаних горомадян переконані, що найсерйозніший виклик, з яким треба боротись в Україні - це корупція і корупціонери при владі. Саме таку відповідь дали 53% респондентів.

Майже однакові результати отримали 2 і 3 місце рейтингу. Так, на думку українців, одними з найстрашніших "внутрішніх ворогів" країни є агенти росії та проросійські пропагандисти всередині країни.

Агентурну мережу рф в українських органах влади головним ворогом назвали 47% опитаних, а політиків і пропагандистів, які закликають до миру з росією або підпорядкуванню їй назвали 46,8%.

Українці назвали найстрашніших "внутрішніх ворогів" держави: результати опитування, фото-1

Варто зазначити, що у людей, які взяли участь у соціологічному дослідженні була можливість обрати 3 варіанти відповідей. Опитування проводилось з 28 квітня по 3 травня 2023 року методом face-to-face та охопило 22 області України. Серед респондентів були лише особи, яким уже виповнилось 18 років. Усього в дослідженні взяли участь 2020 українців та українок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#опитування #соціологія #внутрішній ворог #корупція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...