• Головна
  • ТОП-4 прилади, які споживають шалену кількість електроенергії: що і коли варто вимикати
11:30, 24 травня 2023 р.
Надійне джерело

ТОП-4 прилади, які споживають шалену кількість електроенергії: що і коли варто вимикати

ТОП-4 прилади, які споживають шалену кількість електроенергії: що і коли варто вимикати

Звісно, усі електроприбори поглинають певну кількість енергії, однак серед них є справжні "пожирачі", які здатні значним чином впливати на стан мережі, а також на суми у ваших платіжках. Мова йде про пральні машини, бойлери, кондиціонери й праски. Саме тому використання таких приладів краще обмежити в період найактивнішого користування світлом.

У який період доби краще обмежити використання таких приладів

Як зазначають у прес-службі "Укренерго", найбільш активно населення користується електроприладами в період з 19:00 до 22:00. А тому, за можливості, краще відкласти прання та інші справи, пов'язані з використанням електроенергії, на інший час.

Цим ви полегшите енергосистемі можливість відновитись після 6 місяців масованих атак на енергооб'єкти. Адже зараз енергосистема в активній фазі лікування, щоб до наступної зими стати здоровішою. Допомогти в лікуванні може кожен: тільки правильно розподілити роботу домашніх електропомічників, зменшивши їх використання у вечірній час, – зазначили у компанії.

Крім того, якщо ввести це в звичку, можна буде помітити, як в платіжках зменшиться сума оплати. Адже, якщо у вас стоїть двофазний лічильник "день-ніч", то вартість електроенергії в темний період доби майже в два рази дешевша.

Чи вимикатимуть в Україні світло

За словами голови "Укренерго" Володимира Кудрицького, дефіцит в енергосистемі України наразі виникає тільки ввечері, коли люди повертаються додому з роботи або інших справ і активно користуються приладами. Однак вимикати світло - це остання міра, яку будуть використовувати енергетики.

Дефіцит, який може бути протягом літа, не означає відключення споживачів. Його можна врегулювати кількома способами, і відключення споживачів – останній у переліку пріоритетності. Найбільш очевидним способом збалансування української енергосистеми є імпорт електроенергії із країн Євросоюзу, –зазначив Володимир Кудрицький.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#прилади #електроенергія #споживання #економія #мережа
Високі оцінки користувачів за Достоверность
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...