• Головна
  • Чому ВПО затримують виплати: що повідомляють про це в уряді
09:40, 26 травня 2023 р.
Надійне джерело

Чому ВПО затримують виплати: що повідомляють про це в уряді

Чому ВПО затримують виплати: що повідомляють про це в уряді

Багатьом внутрішнім переселенцям в Україні вже тривалий час не надходить допомога від держави, утворюється заборгованість. В уряді знають про проблему і шукають шляхи вирішення, наголошуючи, що заборгованість перед ВПО має бути погашена.

Очільниця Мінреінтеграції Ірина Верещук зазначила:

Переселенці не повинні страждати через розбіжності між окремими відповідальними відомствами. Затримка виплат створює соціальну напругу. Люди повинні отримувати виплати допомоги на проживання в чіткі строки. Адже для багатьох із них це єдине джерело доходу.

Головною причиною затримки називають певні технічні проблеми. При цьому, за інформацією Мінсоцполітики, всі українці, які мають право на отримання допомоги, їх 100% отримають.

Міністерство фінансів спільно з Мінсоцполітики мають опрацювати питання щодо внесення змін до відповідної бюджетної програми, щоб виплати ВПО отримали всі виплати протягом другого виплатного періоду.

Про те, що питання необхідно вирішити негайно, також наголосив на черговому засіданні Уряду Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Коли надійдуть виплати для ВПО

Перерахування коштів переселенцям здійснюється Міністерством соцполітики через Ощадбанк щомісяця до 3, 13, 23 числа на підставі реєстру ВПО для виплат допомоги.

У відомстві зазначають, що якщо допомога не надійшла на початку або в середині місяця, то необхідно почекати до кінця місяця. Кошти обов’язково будуть зараховані.

Якщо виплати ВПО не надходять на рахунок більше місяця, слід особисто звертатися для з’ясування причин затримки і перевірки даних, що можна зробити за такими номерами:

  • 15-48 – гаряча лінія Мінреінтеграції;
  • (066)813-62-39 – офіс уповноваженого з питань ВПО.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ВПО #заборгованність #виплати переселнецям
Високі оцінки користувачів за Достоверность
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...