• Головна
  • Зміни в процедурі техогляду: нова постанова Кабміну
13:30, 29 травня 2023 р.
Надійне джерело

Зміни в процедурі техогляду: нова постанова Кабміну

Зміни в процедурі техогляду: нова постанова Кабміну

Процедура проходження технічного огляду транспортних засобів зміниться. 19 травня Кабінет Міністрів ухвалив нову постанову, спрямовану на вдосконалення наявної системи.

Усі, хто надає послуги з перевезення вантажів і пасажирів зобов'язані проходити обов'язковий техогляд.

Начальник одного з управлінь Головного сервісного центру МВС Віталій Феклістов розповів, що раніше процедуру техогляду часто проводили недостатньо сумлінно. Внесені зміни спрямовані на підвищення безпеки громадян. Вони мають бути впевнені в тому, що технічний засіб, який використовується для надання послуги, є повністю справним.

Основною метою було підвищення якості та не допуск до пересування та експлуатації несправних транспортних засобів на дорогах нашої країни, - зазначив Фіклістов.

Він також сказав, що для власників транспорту практично нічого не зміниться. Вони, як і раніше, звертатимуться для проведення перевірки до відповідних служб. У разі якщо перевірка пройдена успішно, буде видано протокол.

Якщо буде знайдено несправності - видадуть акт про невідповідність стану авто технічним вимогам. Зміни торкнуться, в основному, самої процедури проходження - її буде покращено.

Зміни в процедурі техогляду

Фото- та відео фіксація

Після початку дії постанови процес проходження технічного огляду потрібно буде обов'язково фіксувати за допомогою фото- і відеозйомки. Фіксуватимуть весь процес, дані зберігатимуться у господарюючого суб'єкта, який проводив техогляд, а посилання на них буде внесено до Єдиного держреєстру транспортних засобів.

Електронна форма

Щоб уникнути випадків підробки бланків про проходження техогляду, згідно з новою постановою дані вноситимуть у спеціальну електронну форму. Протокол у паперовому вигляді також можна буде отримати, для цього потрібно буде придбати платний друкований бланк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#процедура техогляду #зміни #техогляд
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...