• Головна
  • Як не піддаватись на пастки супермаркетів: 7 способів не платити більше і не купувати зайве
10:40, 6 червня 2023 р.
Надійне джерело

Як не піддаватись на пастки супермаркетів: 7 способів не платити більше і не купувати зайве

Як не піддаватись на пастки супермаркетів: 7 способів не платити більше і не купувати зайве

Усім уже давно відомо, що супермаркети використовують безліч пасток, щоб продати більше товарів і при цьому змусити покупців заплатити більше. Однак багато хто через брак часу або з інших причин майже не звертає на це увагу, піддається на хитрощі та втрачає кошти.

Насправді деякі прийоми супермаркетів досить очевидні і обійти їх не складно. Експерти назвали основні моменти, на які варто зважати під час шопінгу в супермаркетах, щоб не бути ошуканими.

Товари з нижніх полиць

У магазинах зазвичай намагаються розкласти продукцію, яку треба продати якнайшвидше, на прилавках на рівні очей (150−175 см). Цей товар легше помітити і зручніше взяти. А от на нижніх поличках часто ховають дешеві аналоги і свіжішу продукцію.

Ряди подалі від кас

Оскільки покупці найчастіше йдуть по торговому залу від входу до кінця супермаркету, продавці намагаються розмістити дорогий товар на полицях праворуч. Продукти розставляються таким чином, щоб покупці звертали увагу саме на товар біля входу. Тому краще розпочати покупки з кінця магазину.

Акції та розпродажі

Нерідко акційні товари – ті, термін придатності яких спливає. Крім того, під новою, "спеціальною" ціною може ховатись навіть нижча ціна. Тому слід дуже виважено ставитися до подібних пропозицій і враховувати ці нюанси.

Шопінг у вихідні та вечорами

Продукти краще купувати не у вихідні і не ввечері, адже в цей час магазини максимально заповнені. За таких умов важче зосередитись на виборі, а також спрацьовує ажіотаж. Помічено, що саме у ці періоди люди роблять більше зайвих покупок.

Покупки біля каси

Біля кас часто розміщують товари, які найчастіше не потрібні для вас. Це емоційні покупки: цукерки, жуйки. Тому краще не звертати на них увагу.

Цінники

Іноді трапляються ситуації, коли ціна на ціннику у торговому залі не співпадає з тією, що видається на касі. Це продавці можуть пояснювати тим, що не встигли провести переоцінку. Однак законом встановлено, що покупець має право купити товар за тією ціною, яка вказана у торговому залі.

Увага до чека

Обов'язково потрібно перевіряти отриманий на касі чек. Нерідко касири свідомо або ненароком пробивають товари двічі або рахують за вищими цінами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пастки супермаркетів #акції
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...