• Головна
  • Показання лічильників потрібно передавати вчасно: що буде, якщо цього не робити
15:20, 4 липня 2023 р.
Надійне джерело

Показання лічильників потрібно передавати вчасно: що буде, якщо цього не робити

Показання лічильників потрібно передавати вчасно: що буде, якщо цього не робити

Незважаючи на те, що в Україні вже майже півтора року діє воєнний стан, усім громадянам країни необхідно дотримуватися графіка розрахунків за комунальні послуги. Виняток становлять особи, які звільнені від оплати спеціальними розпорядженнями уряду.

Показання облікових приладів необхідно передавати регулярно, інакше суми в платіжках можуть перетворитися на непідйомні.

Річ у тім, що якщо не передавати показання лічильника вчасно, постачальник розраховуватиме суму платежу відповідно до встановленої середньодобової норми споживання. Оскільки даних про фактичне споживання у постачальника немає, він буде змушений проводити розрахунки за такою формулою. Сума в платіжці розраховується так: постачальник множить отриманий обсяг на тариф.

На передачу показань в українських споживачів є п'ять днів. Показання можна передати протягом двох останніх днів поточного місяця і в перші три дні наступного.

Якщо показань не передано, постачальник вирахує середнє споживання, спираючись на дані аналогічного місяця минулого року. У більшості випадків це призводить до появи в платіжках українців некоректних сум.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#показання лічильників
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...