![](https://s.5692.com.ua/section/logo/upload/pers/74/logo.png?20240727)
У Кам'янському триває ремонт внутрішньоквартальних доріг і тротуарів
![У Кам'янському триває ремонт внутрішньоквартальних доріг і тротуарів У Кам'янському триває ремонт внутрішньоквартальних доріг і тротуарів](/dist-assets/images/cap.jpg)
Мер Кам'янського Андрій Білоусов постійно проводить об’їзди та піші обходи міста. Він також зазначив, що знає про потребу в ремонті для внутрішньоквартальних доріг та тротуарів.
Цього року ми більше уваги приділяємо саме дорогам у дворах. Сьогодні асфальтуємо дорогу біля будинку № 28А по вулиці Української Добровольчої Армії (колишня Республіканська). Виконуємо повну заміну дорожнього покриття, чого не робилося з моменту забудови, - розповів міський голова.
Також Андрій Білоусов повідомив, що у дворах на Лівому березі працює спецавтомобіль "УЯР", частково працюють і на житловому масиві Черемушки.
З кожним роком будемо збільшувати фінансування та спрямовувати кошти на ремонт внутрішньоквартальних доріг і тротуарів, щоб разом з інфраструктурними проєктами та іншими напрямками роботи вирішити і цю важливу проблему, - зазначив Андрій Білоусов.