• Головна
  • Банк заблокував картку: найпоширеніші причини
16:20, 8 липня 2023 р.

Банк заблокував картку: найпоширеніші причини

Фото: Freepik

Фото: Freepik

Онлайн платежі стають дедалі популярнішими, а готівка з'являється в побуті дедалі рідше. Функція NFC дає можливість розплачуватися карткою практично де завгодно, і в паперових купюрах просто немає необхідності. Коли банківську карту раптово блокує банк, це перетворюється на справжню проблему.

Що таке блокування

Блокування картки баком означає, що на даний момент рух коштів обмежено, тобто розплатитися нею не зможете. Якщо у власника картки немає боргів, які можуть бути погашені автоматично з використанням грошей з картки, то баланс залишиться незмінним.

З яких причин може бути заблокована картка

Невірний PIN-код

Введення неправильного коду - одна з найчастіших причин блокування. Банк сприймає неправильне введення цифрового пароля як спробу несанкціонованого доступу.

Підозрілі операції

Підозрілими банки можуть вважати операції з великими сумами (понад 400 тисяч гривень), платежі, що часто повторюються, та операції зі складним ланцюжком переказів.

Закінчився термін дії картки

Термін дії картки вказано на пластику, і на нього потрібно звернути увагу. Оновлюючи картку вчасно. Можна уникнути раптового блокування.

При цьому перевіркам не піддаються виплата штрафів, податків, аліментів і кредитів.

Борги

Картка може бути заблокована і за борги. Арешт на картку може бути накладено, якщо є заборгованості за аліментами, штрафами, комунальними послугами та кредитами.

Що робити якщо картку заблокували

Блокування - не привід для паніки. У більшості випадків проблему можна вирішити, звернувшись до своєї банківської установи. Після з'ясування причини блокування рух коштів може бути відновлено в короткі терміни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#банк #кредитна картка #гроші
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...