• Головна
  • Як українцям отримати відстрочку за кредитом або уникнути штрафу
20:00, 9 липня 2023 р.

Як українцям отримати відстрочку за кредитом або уникнути штрафу

Фото: Freepik

Фото: Freepik

Війна залишає свої сліди майже на всіх сферах життя більшості українських громадян. Чимало є тих, хто втратив робоче місце, а разом із ним і джерело заробітку.

А як же вчиняти, якщо ще до війни особа взяла кредит, а вже під час повномасштабних воєнних дій втратила можливість його вчасно погасити?  Українцям розповіли, яким чином можна отримати відстрочку за виплатами кредитів чи уникнути штрафів.

Як уникнути штрафів

У фінансових установах добре усвідомлюють, що не кожен українець зараз в змозі оплачувати кредит, тому банки дають клієнтам змогу продовжити строки виплати позики та уникнути штрафів. Щоб це зробити, слід всього лише подати спеціальну заяву.

Варто зауважити, що прохання про реструктуризацію кредиту дозволено подавати навіть не відвідуючи фінустанови. Серед варіантів повідомлення банку про неспроможність продовжувати сплати є написання рекомендованого листа.

Проте цю заяву можна відправити й електронною поштою. Слід зазначити, що реструктуризувати борг можуть і ті українські громадяни, які наразі знаходяться за межами нашої держави.

Як отримати реструктуризацію

Щоб отримати реструктуризацію, варто правильно оформити заявку. Там обов’язково потрібно вказати ПІБ позичальника, назву фінансової установи, місце проживання клієнта і дату укладення кредитного договору.

Паралельно із даною заявою варто подати й документи, що можуть підтвердити важкі життєві обставини. До прикладу таким документом може бути довідка про отримання статусу ВПО. Неодмінно повинна бути вказана інформація про склад сім'ї та доходи її членів.

Якщо трапилось так, що позичальник отримав інвалідність під час воєнних дій, то при відвідуванні відділення банку варто мати при собі посвідчення, яке це підтвердить.

Після того, як працівники банку отримають та оброблять заяву, позика буде реструктуризована. Розглядатиметься прохання протягом двох тижнів. Протягом цього проміжку часу у фінустанові будуть проведені усі потрібні підрахунки.

Після цього клієнт отримає лист з повідомленням від банку щодо оновлених умов погашення позики.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кредит #штраф #реструктуризація #відсотки за кредитом
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...