• Головна
  • Вартість навчання в автошколі та отримання посвідчення водія у 2023 році: ціни в містах Україні
11:20, 14 липня 2023 р.
Надійне джерело

Вартість навчання в автошколі та отримання посвідчення водія у 2023 році: ціни в містах Україні

Вартість навчання в автошколі та отримання посвідчення водія у 2023 році: ціни в містах Україні

Для того, щоб отримати в Україні посвідчення водія, потрібно отримати знання з теорії, відвідувати заняття з практичного курсу в автошколі, після чого скласти іспити. Кожен з цих етапів потребує фінансових витрат.

Скільки грошей потрібно віддати, щоб отримати посвідчення водія та право керувати автомобілем, дізнавались у виданні Pro Гроші.

Вартість навчання теорії в автошколі

Ціни на такі заняття у різних автошколах не однакові і залежать від популярності та часу існування закладу, кількості успішних іспитів учнів, а також інших факторів.

У середньому вартість теоретичних занять у деяких містах становить:

  • Київ – 6 500 гривень;
  • Дніпро – 5 500 гривень;
  • Одеса – 3 200 гривень.

Термін навчання розраховується в залежності від кількості відвідувань. Наприклад, якщо займатись двічі на тиждень по 2 години, теоретичний курс можна пройти приблизно за 2 місяці.

В автошколах зазвичай пропонується гнучкий розклад занять – можна обрати вечірній час в будній день або ранкові години у вихідні. Тому зручно спланувати навчання вдасться у будь-якому випадку.

Вартість практичного курсу в автошколі

Відвідування практичних занять, на відміну від теоретичного курсу, в Україні обов'язкове. Пакет практичних занять, як правило, не потрібно оплачувати одразу. Оплата здійснюється за кожне окреме заняття з інструктором, адже здобуття навичок та вмінь у всіх відбувається по-різному.

Деякім вистачає 20 годин практики, щоб впевнено відчувати себе за кермом та пересуватись на авто без порушень ПДР. Комусь це вдається важче, і кількість занять для цього буде більшою.

Ціни на одне практичне заняття з інструктором в середньому складають:

  • Київ – 500 гривень за годину;
  • Дніпро – 550 гривень за годину;
  • Одеса – 450 гривень за годину.

Вартість послуг регіонального сервісного центру

Після отримання теоретичних та практичних знань майбутні водії мають скласти іспити в регіональному сервісному центрі. У 2023 році вартість складання теоретичного та практичного іспиту становить по 13 гривень.

Крім того, після успішного складання іспитів, щоб отримати посвідчення водія, потрібно буде заплатити за бланкову продукцію. Орієнтовна сума – 254 гривні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#навчання в автошколі #вартість навчання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...