• Головна
  • Комплектування штурмових бригад, підрозділів ССО, частин забезпечення: у ТЦК розповіли, як розподіляють мобілізованих в липні
11:45, 18 липня 2023 р.
Надійне джерело

Комплектування штурмових бригад, підрозділів ССО, частин забезпечення: у ТЦК розповіли, як розподіляють мобілізованих в липні

Комплектування штурмових бригад, підрозділів ССО, частин забезпечення: у ТЦК розповіли, як розподіляють мобілізованих в липні

В Україні триває мобілізація, в межах якої призову підлягають чоловіки віком 18-60 років. На військову службу призивають і обмежено придатних осіб, що не є нововведенням, а звичайною практикою в умовах повномасштабного вторгнення.

Про це розповів речник Полтавського обласного ТЦК та СП Роман Істомін в ефірі "Українського радіо Полтава".

Куди направляють мобілізованих

За словами представника ТЦК, на сьогодні на військову службу призивають усіх придатних та обмежено придатних, якщо є потреба у людях на фронті чи в тилу. Військовозобов'язаних, яких ВЛК визнала обмежено придатними, на фронт не відправляють.

Істомін пояснив, що такі особи підлягають мобілізації для роботи на посадах, де відсутнє особливе фізичне навантаження. Тобто на фронт їх не відправляють, а можуть направити проходити службу в частині забезпечення або в ТЦК.

Речник ТЦК розповів, що на сьогодні у війську існує потреба в комплектуванні штурмових підрозділів, також формуються підрозділи ССО. Водночас відбувається і комплектування інших підрозділів, які не знаходяться безпосередньо на фронті та не виконують бойових завдань.

Роман Істомін наголосив, що мобілізаційні розпорядження – так звані "бойові" повістки – отримують не всі. Якщо громадянину вручають повістку, а він до цього ще не відвідував ТЦК, це може бути виклик для уточнення облікових даних. Якщо облікові дані вже уточнені, наступним етапом може бути проходження військово-лікарської комісії.

Кого призивають на службу зараз

Призову підлягають наступні категорії військовозобов’язаних:

  • придатні та обмежено придатні чоловіки віком 27-60 років, незалежно від наявності військового досвіду;
  • придатні та обмежено придатні чоловіки віком 18-27 років, якщо вони проходили строкову службу та/або проходять військову службу у запасі чи резерві;
  • призовники віком 18-27 років, які не проходили строкову службу (вони можуть підписати контракт із ЗСУ);
  • зняті та виключені з військового обліку чоловіки, визнані придатними чи обмежено придатними під час воєнного стану за умови, що вони не оформили відстрочку, не були засуджені за тяжкий злочин.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ТЦК #мобілізація #ЗСУ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...