• Головна
  • У Кам’янському готують школи до нового навчального року
09:30, 19 липня 2023 р.
Надійне джерело

У Кам’янському готують школи до нового навчального року

У Кам’янському готують школи до нового навчального року

Весь минулий навчальний рік більшість дітей Кам’янського вчилася очно. Наше місто одне з небагатьох в Україні, де у дітей була можливість здобувати знання безпосередньо в школі, а не онлайн.

Це результат згуртованої роботи міської влади, вчителів та батьків, які облаштували бомбосховища та тимчасові укриття, встановили системи вентиляції, провели освітлення, виконали інші безпекові заходи.

18 липня мер Кам’янського Андрій Білоусов разом з начальником Кам’янської РВА Олегом Гапічем здійснили об’їзд закладів освіти на предмет підготовки до наступного навчального року. Також перевірили пункти незламності, які діють в закладах освіти.

В наступному навчальному році в пріоритеті – очна форма навчання. Для цього виділили кошти з міського бюджету на виконання ремонтів в школах, додаткове облаштування укриттів, продовження робіт з модернізації систем пожежної сигналізації.

У разі потреби всі наші пункти незламності готові в будь-який момент приймати мешканців. Вони забезпечені всім необхідним: генераторами, тепловими гарматами, запасами паливно-мастильних матеріалів, продуктами харчування, медикаментами, засобами особистої гігієни, резервом питної та технічної води. Розуміємо всі виклики сьогодення, працюємо, піклуємося про дітей та наближаємо Перемогу.

Незламність – в характері Кам’янського! - сказав Андрій Білоусов.

На сьогоднішній день в закладах освіти Кам’янського навчається близько 25 000 дітей. 6 000 з них – діти дошкільного віку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мер #андрій білоусов
Високі оцінки користувачів за Достоверность
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...