• Головна
  • Переплата за газ при зміні постачальника: як повернути гроші
19:30, 21 липня 2023 р.
Надійне джерело

Переплата за газ при зміні постачальника: як повернути гроші

Фото: freepik.com

Фото: freepik.com

Наразі в багатьох регіонах України відбувається заміна постачальника природного газу. Облгази замінює Нафтогаз, у деяких областях українці вже повністю перейшли на обслуговування новою компанією.

Але зміна постачальника може спричинити деякі складнощі. Наприклад, не всім відомо, що робити в разі, якщо під час зміни постачальника сталася переплата за послугу.

Як повернути переплату

Для повернення грошей потрібно написати заяву в компанію, яка постачає газ. Відповідь має бути надана протягом п'яти робочих днів, у той самий строк мають бути повернуті кошти.

Споживачам потрібно знати, що в разі переплати тільки вони мають право вимагати її повернення. Якщо платіж було здійснено помилково, гроші без звернення клієнта на рахунок повернуті не будуть. Не існує також взаєморозрахунків між минулим і теперішнім постачальниками природного газу.

Що робити, якщо гроші не повернули

Якщо постачальник проігнорував звернення споживача, він зобов'язаний виплатити компенсацію. Якщо термін надання компенсації перевищив 90 днів, її розмір збільшується в п'ять разів.

Це означає, що якщо було переплачено 1000 гривень, то після звернення мають повернути цю суму протягом п'яти днів. Якщо цього не сталося, через три місяці постачальник буде зобов'язаний повернути вже 5000 гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#постачальник газу #облгаз #комунальні послуги
Високі оцінки користувачів за Достоверность
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...