![](https://s.5692.com.ua/section/logo/upload/pers/74/logo.png?20240727)
14:15, 23 липня 2023 р.
Надійне джерело
"Бджола" відправила до Нікопольщини чергову партію питної води
!["Бджола" відправила до Нікопольщини чергову партію питної води "Бджола" відправила до Нікопольщини чергову партію питної води](/dist-assets/images/cap.jpg)
Після того, як росіяни зруйнували Каховську гідроелектростанцію, частина населення, яка живе в околицях водосховища, залишилась без питної води. Складною залишається ситуація і на Нікопольщині. Кам'янське намагається усіляко допомагати постраждалим регіонам.
Так, у середу, 19 липня, ГО "Бджола" відправила чергову цистерну з двома тоннами питної води для Нікопольського району Дніпропетровщини.
Ці райони досі мають проблеми із забезпеченням водою. Бджола підтримує людей, і вже не вперше передає питну воду громадам Дніпропетровщини, які найбільше постраждали внаслідок ворожого теракту на Каховській ГЕС, - написали на сторінці організації.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
22:54
Вчора
15:06
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...