• Головна
  • Виплати до Дня Незалежності: хто з українців може отримати до 3 100 гривень
14:00, 3 серпня
Надійне джерело

Виплати до Дня Незалежності: хто з українців може отримати до 3 100 гривень

Виплати до Дня Незалежності: хто з українців може отримати до 3 100 гривень

Українські ветерани та громадяни, які мають заслуги перед державою, отримають до Дня Незалежності одноразову фінансову допомогу. Її розмір складатиме від 450 до 3 100 гривень. Такий порядок передбачений постановою Кабміну від 21 липня 2023 р. № 754.

Хто може отримати фінансову допомогу

Отримати фінансвову допосогу до Дня Незалежності можуть декілька категорій громадян. Так виплати передбачені для:

  • осіб з інвалідністю внаслідок війни та колишніх малолітніх (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років) в’язнів концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, визнаних осіб з інвалідністю від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин: I групи - 3 100 гривень; II групи - 2 900 гривень; III групи - 2 700 гривень;
  • учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності та колишніх неповнолітніх (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років) в’язнів концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також дітей, які народилися в зазначених місцях примусового тримання їхніх батьків, - 1 000 гривень;
  • осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, - 3 100 гривень;
  • членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, статус яких установлено згідно з пунктом 1 статті 10 закону "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", членів сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України, а також дружин (чоловіків) померлих осіб з інвалідністю внаслідок війни, які не одружилися вдруге, дружин (чоловіків) померлих учасників бойових дій, учасників війни та жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя особами з інвалідністю від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, - 650 гривень.
  • учасників війни та колишніх в’язнів концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, осіб, яких було насильно вивезено на примусові роботи, дітей партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога - 450 гривень.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#виплати #фінансова допомога #день незалежності
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...