• Головна
  • П'ять маловідомих функцій iPhone: вони заслуговують на увагу
12:40, 4 серпня
Надійне джерело

П'ять маловідомих функцій iPhone: вони заслуговують на увагу

Фото: freepik.com

Фото: freepik.com

Користувачі iPhone вже рік використовують iOS 16, і за цей час звикли використовувати такі функції, як зміна індикатора заряду батареї, сповіщення та екран блокування.

Але є в iPhone і приховані маловідомі можливості, які також заслуговують на увагу і можуть ефективно використовуватися в повсякденному житті.

Повідомлення про спільний доступ

Раніше під час надання доступу до екрана система автоматично вимикала сповіщення, щоб ті, хто підключився, не мали можливості їх бачити. У новій версії системи повідомленнями під час спільного доступу можна керувати. За бажання їх можна ввімкнути, відкривши меню "Налаштування" і вибравши "Спільний доступ".

Контролери

З системою iOS 16 у смартфона з'явилися розширені можливості в області ігор. Тепер вона підтримує цілу низку нових контролерів - таких, як, наприклад, Joy-Cons і Nintendo Switch, а також tvOS і iPadOS.

Паролі Wi-Fi

Паролі збережених мереж тепер можна легко перевірити. Для цього потрібно в "Параметрах Wi-Fi" скористатися інформаційною кнопкою (вона позначена літерою i). У полях для паролів, що з'явилися на екрані, буде видно тільки точки, але якщо на них натиснути, буде показано текстовий варіант пароля. Для аутентифікації при цьому система використовує Face ID або Touch ID.

Випадково перерваний дзвінок

Якщо раніше можна було випадково перервати розмову, натиснувши кнопку живлення, то тепер з'явилося рішення цієї проблеми. У "Налаштуваннях" потрібно вибрати "Дотик" і просто заборонити блокування пристрою під час розмови.

Видалення зайвих дублікатів

Зберігання безлічі дублікатів фото завантажує пам'ять. Повторювані файли можна легко видалити за допомогою функції об'єднання дублікатів. У параметрах альбому з фото потрібно вибрати "Дублікати", вибрати ті, які необхідно видалити і натиснути кнопку "Об'єднати".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#смартфон #iPhone
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...