![](https://s.5692.com.ua/section/logo/upload/pers/74/logo.png?20240727)
13:00, 5 серпня 2023 р.
Надійне джерело
Кам’янчанка стала чемпіонкою України з велосипедного спорту
![Кам’янчанка стала чемпіонкою України з велосипедного спорту Кам’янчанка стала чемпіонкою України з велосипедного спорту](/dist-assets/images/cap.jpg)
28 липня пройшов Чемпіонат України з велосипедного спорту XCC (шорт-трек). У змаганнях, які відбувалися в Чернівцях, взяли участь близько 100 велосипедистів, серед яких були двоє спортсменів кам’янської ДЮСШ №4. Про це повідомили на порталі "Спорт Кам'янське".
За результатами чемпіонату Ангеліна Кузнєцова здобула "золото" в груповій гонці серед дівчат. Також команда ДЮСШ №4 висловила свою подяку міському голові Андрію Білоусову та начальнику управління молоді та спорту Едуарду Коряку за підтримку й можливість узяти участь у змаганнях.
Ми намагаємося показувати завжди найкращі результати заради країни, області та рідного міста Камʼянське, – зазначили спортсмени та тренери.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
22:54
Вчора
15:06
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
19:07, 18 липня
19:07, 18 липня
19:07, 18 липня
19:07, 18 липня
19:07, 18 липня
live comments feed...