• Головна
  • Це небезпечно: використання такого посуду в мікрохвильовці може призвести до пожежі
14:00, 6 серпня

Це небезпечно: використання такого посуду в мікрохвильовці може призвести до пожежі

Це небезпечно: використання такого посуду в мікрохвильовці може призвести до пожежі

З появою мікрохвильової печі розігрівання страв стало простою і швидкою процедурою. Практично будь-яку страву можна розігріти в мікрохвильовці - головне, вибрати правильний режим і посуд.

Деякі типи кухонного посуду можна ставити в мікрохвильовку без побоювань, але є і ємності, які використовувати для цих цілей категорично не можна.

Посуд і тара, що не підходять для використання в мікрохвильовій печі

Тара з фольги нерідко використовується для пакування та зберігання продовольчих продуктів і готових страв. Зберігати продукти в тарі з алюмінієвої фольги зручно, а ось розігрівати в ній не можна. Фольга - це дуже тонкий лист алюмінію, який, як відомо, є металом. Він, як і будь-які інші метали, для мікрохвильової печі не підходить.

Гріти метал у мікрохвильовці небезпечно - він відбиває НВЧ промені, виникають іскри, мікрохвильовка може вийти з ладу. Крім того, такий експеримент може призвести до пожежі. Для розігріву продуктів у НВЧ печі підійде схожий на фольгу матеріал - фольгований папір.

Посуд із "золотом"

Чашки, блюдця і тарілки із золотою облямівкою мають дуже естетичний вигляд, але не призначені для використання в мікрохвильовій печі. Золотиста смужка - це тонкий шар металу, нанесений методом напилення. Під час розігрівання такого посуду за допомогою НВЧ променів з'являться іскри.

Якщо вимкнути піч вчасно, то все обмежиться перегрівом посуду. Якщо ж ігнорувати іскри, це може призвести до пожежі.

Деякі види пластику

Розігрівати їжу можна тільки в тих пластикових контейнерах, на яких є зображення значка НВЧ - він має вигляд, як горизонтальні хвилі. Також підходять для мікрохвильовки пластикові контейнери з маркуванням microwave oven safe, РР і цифрою 5.

Будь-які інші види пластику під час нагрівання виділятимуть канцерогени, які завдають величезної шкоди здоров'ю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мікрохвильовка #посуд для мікрохвильовки #не можна гріти в мікрохвильовці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...