• Головна
  • "Обмежено придатний": де можуть проходити службу мобілізовані з цієї категорії
18:30, 9 серпня
Надійне джерело

"Обмежено придатний": де можуть проходити службу мобілізовані з цієї категорії

"Обмежено придатний": де можуть проходити службу мобілізовані з цієї категорії

Загальна мобілізація триває. Для того щоб визначити, до якої категорії належить військовозобов'язаний, необхідне проходження військово-лікарської комісії. За результатами ВЛК ухвалюється рішення про ступінь придатності до військової служби.

Воєнний стан було продовжено Верховною Радою до 15 листопада, по всій країні триває вручення повісток. Багатьох військовозобов'язаних та їхніх родичів цікавить питання, де можуть проходити службу обмежено придатні громадяни. Потрібно зазначити, що критерії придатності у воєнний і мирний час значно відрізняються.

Висновки про придатність робляться на підставі результатів оглядів у багатьох фахівців. Детально правила визначення категорії військовозобов'язаного викладено в Положенні про ВЛК, затвердженому Міноборони.

У пункті пункті 20.3 розділу II сказано: "Особи, визнані обмежено придатними до військової служби, - непридатні до служби у високомобільних десантних військах, плавскладі, морській піхоті, спеціальних озброєннях".

Таким чином, військовозобов'язані, які підпадають під категорію "обмежено придатний", можуть проходити службу у військових частинах, навчальних закладах, організаціях та установах, а також у військових комісаріатах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мобілізація #ТЦК #ЗСУ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...