• Головна
  • Захистіть свій смартфон від хакерів і шахраїв: необхідні всього 3 кроки
17:30, 10 серпня
Надійне джерело

Захистіть свій смартфон від хакерів і шахраїв: необхідні всього 3 кроки

Фото: freepik.com

Фото: freepik.com

У багатьох на телефонах встановлені банківські додатки та зберігається безліч особистої інформації, якою можуть скористатись хакери та злодії.

Тому слід подбати про захист персональних даних на випадок втрати або крадіжки смартфона. Для цього варто скористатись такими способами.

Встановлення надійного паролю

Це запорука надійного зберігання даних, яка зменшить ймовірність несанкціонованого доступу до телефона та його вмісту.

Насамперед слід відмовитися від використання PIN-коду в якості коду для розблокування екрану, а також графічного розблокування. Краще використовувати складну комбінацію цифр і букв різного регістру. При цьому вона не має бути надто довгою, щоб не ускладнити користування смартфоном.

Для захисту акаунту рекомендується використовувати двоступеневу аутентифікацію. Тобто крім основного пароля на вхід потрібно ще ввести додатковий – він може надсилатися, наприклад, за допомогою СМС.

У разі використання декількох акаунтів варто скористатися менеджер паролів. Але він має бути з функцією зберігання кодів у зашифрованому вигляді.

Крім того, всі паролі слід регулярно змінювати – мінімум раз на рік.

Функція віддаленого стирання даних

Завдяки цій функції при втраті або викраденні телефону можна видалити на ньому всі дані, щоб захиститись від несанкціонованого доступу до акаунтів і банківських додатків. Після цієї дії вся інформація буде знищена, при цьому гаджет уже неможливо буде відстежити.

Про це слід подбати заздалегідь, встановивши відповідний застосунок. Додатки для віддаленого видалення даних підтримуються всіма популярними операційними системами.

Для видалення даних з iPhone необхідно зайти з комп’ютера в iCloud і скористатися функцією "стерти iPhone". Щоб віддалено стерти дані з Android, можна скористатись додатками Android Device Manager, Find My Device або Lost Android.

Додатки для відстеження місця розташування телефону

Якщо надія знайти телефон до потрапляння його в руки шахраям є, то за допомогою спеціальних додатків можна відстежити місце розташування пристрою, подібно попередньому пункту.

Такі програми дозволяють визначити, де перебуває смартфон зараз або де він був увімкнений востаннє. Для цього слід:

  • з комп’ютера перейти на офіційний сайт встановленого на смартфоні додатка (iCloud для iPhone, Android Device Manager та інші для Android);
  • увійти в обліковий запис за допомогою логіна та пароля;
  • переглянути карту, щоб побачити місце, де востаннє було виявлено пристрій.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#смартфон #телефон #данні #захист інформації
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...