![](https://s.5692.com.ua/section/logo/upload/pers/74/logo.png?20240727)
У Кам'янському чоловік кинив у вікно колишньої дружини гранату
![У Кам'янському чоловік кинив у вікно колишньої дружини гранату У Кам'янському чоловік кинив у вікно колишньої дружини гранату](/dist-assets/images/cap.jpg)
12 серпня, до центральної обласної диспетчерської 103 о 02:50 надійшов виклик про вибух в квартирі. На виклик виїхала бригада швидкої допомоги. Про це повідомила на своїй Facebook-сторінці лікарка Кам'янської станції швидкої допомоги Лариса Биданцева.
На місці подій медики з'ясували, що чоловік вирішив помститися колишній дружині і кинув у її вікно бойову гранату. Унаслідок цього жінці 27 років відірвало дві ноги. Працівники швидкої відразу розпочали надання екстреної медичної допомоги в повному обсязі: накладені турнікети на кінцівки, внутрішньовенний доступ, знеболення, сангера, інфузія розчинів. Постраждалу госпіталізували до до Камʼянської ЛШМД з діагнозом: "Вибухова політравма. Травматичнаампутація нижніх кінцівок на рівні середньої третини гомілок. Опіки нижніх кінцівок і нижньої половини тулуба І-ІІ ступеню. Шок".