• Головна
  • Все що потрібно знати про процес будівництва футбольних полів
Новини компаній
16:37, 15 серпня 2023 р.

Все що потрібно знати про процес будівництва футбольних полів

Новини компаній
Все що потрібно знати про процес будівництва футбольних полів, фото-1

Процес будівництва футбольного поля не тільки вимагає врахування багатьох деталей перед його плануванням, але й ретельного догляду після створення. З чого саме складається цей визначний процес та що потрібно для реалізації цієї масштабної мети?

Кроки до реалізації

Будівництво футбольних полів вимагає до цього процесу відповідального підходу та відповідного ставлення. Щоб реалізація дійшла до кінця та вдало підтримувала своє існування, слід дотримуватися наступних кроків:

  • Виберіть відповідну ділянку, яка може задовольнити критеріям розмірів великого футбольного поля. Розглядайте ретельно також рельєф ділянки, адже її нерівність може зробити процес реалізації дорожчим. Обирайте ту площадку, яка буде відповідати стандартам та вимогам для традиційного футбольного поля.
  • Після вибору місця проведіть ретельний аналіз ґрунту, на якому планується будівництво. Забезпечте належний дренаж для гарного функціонування поля. Площа повинна бути рівною для будівництва поля, у чому потрібно впевнитися перед початком процесу. Може виявитися додаткова потреба у розробці спеціальною машиною рівності ґрунту.
  • Дотримуйтеся стандартних розмірів та пропорцій, що рекомендує законодавство та спортивні нормативи. Визначте місце для воріт, центральної лінії та лінії воріт.
  • За допомогою важкої техніки створіть тверду основу, яка має бути міцною та стійкою водночас. Це може бути додатковий шар ґрунту, піску або щебню, які будуть рівномірно розподілені.
  • Наступним кроком буде укладання штучної трави, який має бути відтворено згідно рекомендацій газонного виробництва. Обов’язково спостерігайте за якістю трави, щоб її не можна було відрізнити на дотик від справжньої.
  • За допомогою лазера або вручну встановіть маркування поля.
  • За потреби, встановіть додаткове освітлення, яке дозволить проводити ігри вночі.
Все що потрібно знати про процес будівництва футбольних полів, фото-2

Яка має бути штучна трава?

Для створення високоякісного футбольного поля, яке реалізувати можна з допомогою матеріалів за посиланням https://ccgrass.com.ua/ua/budivnyctvo-futbolnyh-poliv ви можете використовувати штучне трав’яне покриття. Воно, як і натуральне, має різні напрямки та форми. Вибір якого здебільшого залежить від бюджету. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...