• Головна
  • Скільки йде міжнародний банківський переказ в Україну та за кордон
Новини компаній
17:25, 18 серпня

Скільки йде міжнародний банківський переказ в Україну та за кордон

Новини компаній
Скільки йде міжнародний банківський переказ в Україну та за кордон, фото-1

Міжнародні перекази стали невіддільною частиною міжнародної економіки. Аби допомогти близьким, придбати товар чи оплатити послуги, державні кордони не мають значення.

Одним із банків, що допомагає українцям отримувати та надсилати міжнародні перекази, є ПриватБанк, який гарантує швидкість та безпеку платежів.

Отже, скільки йде міжнародний банківський переказ? Розберемо на прикладі найпопулярніших в Україні систем.

Система SWIFT-платежів

Це міжнародна система, яка використовується у більшості країн для переказу коштів на приватні рахунки фізосіб та рахунки компаній. Термін переказування коштів різний – від кількох годин до кількох діб. Затримки можуть виникати через різні причини – залежно від країни відправлення, призначення платежу, часу відправлення, якщо це неробочий час, наприклад.

Проте зараз ПриватБанк використовує новий стандарт проведення таких платежів під назвою SWIFT gpi, тому близько 40% від надісланих переказів надходять до отримувача за 5 хвилин.

Western Union та MoneyGram

Ці системи проводять термінові перекази грошей між багатьма країнами світу. Лише Western Union працює у понад 200 країнах! У більшості випадків особисті перекази доступні отримувачу вже за кілька хвилин.

Потрібно лише перейти у додаток Приват24 та ввести код міжнародного переказу, а для Western Union зазначити суму та країну відправлення, й вибрати картку для зарахування коштів. Також гроші можна отримати готівкою у точках обслуговування та банках-партнерах цих систем.

Ria Money Transfer

Ria має 435 000 пунктів обслуговування у 160 країнах. Завдяки такій розгалуженій мережі, грошові перекази за кордон займають декілька хвилин. Максимальна сума переказу – 10 000 доларів або 7 000 євро. Точний термін залежить від країни переказу та валюти (долар або євро). Строк обробки платежу також відрізняється. Надіслані перекази доступні протягом 30 календарних днів. На 31 день гроші повертаються відправнику.

З картки на картку швидше?

P2P-перекази з картки на картку – один із способів швидко переказати гроші близьким, де б вони не знаходились. І, як правило, такі транзакції мають нижчі комісії, ніж термінові перекази. До того ж людина отримує кошти без посередників, незалежно від роботи відділень банків чи агентських точок платіжних систем.

Проте, якщо ситуація невідкладна й людина не має картки банку, єдине рішення – міжнародний переказ через одну ж доступних систем, як от Western Union, MoneyGram, RIA та інші, доступні в Україні.

Отже, строк переказу коштів за кордон та отримання їх з інших країн може істотно відрізнятися. Значення має вибрана система, час, країна переказу тощо.

Також враховуйте вартість переказу: за миттєві платежі комісія вища, ніж за ті, що надходять на рахунок отримувачу умовно протягом доби.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...