• Головна
  • Ці чотири предмети потрібно утилізувати окремо від решти сміття: не викидайте їх у сміттєвий бак
10:50, 19 серпня
Надійне джерело

Ці чотири предмети потрібно утилізувати окремо від решти сміття: не викидайте їх у сміттєвий бак

Ці чотири предмети потрібно утилізувати окремо від решти сміття: не викидайте їх у сміттєвий бак

Культура сортування сміття в Україні поки що поширена не так широко, як у країнах Європи. Усе дрібне побутове сміття просто складають у пакети і викидають у найближчий контейнер.

Але незалежно від того, чи сортується сміття, деякі предмети в контейнери викидати не можна. Вони можуть становити небезпеку для оточуючих, бути пожежонебезпечними і токсичними. Тому деякі види сміття потрібно утилізувати іншими способами.

П'ять предметів, які викидати в сміттєві контейнери не можна

Батарейки

Якщо батарейки не утилізувати належним чином, а просто викидати в сміттєвий контейнер, вони опиняються на звалищі. Кадмій, цинк, оксид марганцю, що містяться в батарейках, з часом потрапляють у ґрунт і воду. Батарейки належать до високонебезпечних відходів, тому в бак їх викидати заборонено.

Пошкоджені термометри

Йдеться про ртутні градусники, які в разі пошкодження стають небезпечними для людського здоров'я. Ртуть - важкий метал, отруєння її парами може призвести до серйозних проблем зі здоров'ям.

Аерозолі

Балончики від фарби, освіжувачі повітря, дезодоранти у формі аерозолю - все це може бути небезпечним у разі неправильної утилізації. Навіть використані, майже порожні балончики перебувають під тиском. Перебуваючи в сміттєвому контейнері під променями сонця, вони можуть вибухнути і спричинити пожежу.

Медикаменти

Прострочені медикаменти, що не стали в нагоді, містять найрізноманітніші хімічні речовини. Не секрет, що пакети зі сміттям приваблюють бездомних собак. Тварини шукають їжу, але можуть сильно отруїтися, випадково з'ївши викинуті ліки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сміття #не можна викидати в смітник
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...