• Головна
  • Зміни у навчальному процесі з 1 вересня: у МОН зробили важливе роз'яснення
12:40, 21 серпня
Надійне джерело

Зміни у навчальному процесі з 1 вересня: у МОН зробили важливе роз'яснення

Зміни у навчальному процесі з 1 вересня: у МОН зробили важливе роз'яснення

Стало відомо, що структуру і тривалість навчального дня, тижня, уроків, а також форми організації освітнього процесу, визначатимуть окремо педагогічні ради шкіл. Про це повідомили представники МОН у Facebook.

Формат навчання у школах – що відомо

Рішення про формат навчання на наступний навчальний рік ухвалюють обласні військові адміністрації, а також адміністрація закладів освіти.

При визначенні структури і тривалості навчання прийматимуться до уваги не тільки особливості регіону, а й вікові особливості учнів, їхній фізичний, психічний стан.

При цьому дозволяється змінювати формат навчання впродовж навчального року, орієнтуючись на безпекову ситуацію в населеному пункті

Батьки можуть обирати для своїх дітей формат навчання в школі, який вони вважають найбільш доцільним, – очний, дистанційний, домашній, екстернат.

За яких умов навчання може бути очним

Очний режим навчання може запроваджуватись за таких умов:

  • у межах розрахункової місткості споруд цивільного захисту для укриття всіх учасників освітнього процесу;
  • у разі недостатньої потужності захисних споруд для учнів, учителів, працівників, навчальний процес може бути організований позмінно – упродовж дня, тижня, місяця, або семестру.

Навчання може проводитись за змішаною формою. Проте МОН рекомендує проводити навчання для молодших школярів в очному режимі.

Крім того, у Міністерстві нагадали, що під час повітряної тривоги учасники освітнього процесу мають проходити до сховища та перебувати там до скасування тривоги.

Як зазначив міністр освіти Оксен Лісовий, якщо діти не висипаються через нічні повітряні тривоги, не слід змушувати їх йти на перший урок. Також він сказав, що учням треба давати можливість написати пропущені самостійні та контрольні роботи.

Це питання не стільки академічної успішності та правил, скільки ментального здоров’я - і школярів, і педагогів, - пояснив міністр.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#навчальний процес #зміни у навчальному процесі
Високі оцінки користувачів за Достоверность
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...