• Головна
  • Великий Луг: як зараз виглядає дно Каховського водосховища
15:00, 24 серпня
Надійне джерело

Великий Луг: як зараз виглядає дно Каховського водосховища

Великий Луг: як зараз виглядає дно Каховського водосховища

Після підриву Каховської гідроелектростанції окупантами та обміління водосховища, на дні колишньої величезної водойми почала оживати природа. За повідомленням Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, територія вже заросла різноманітними рослинами, серед яких конюшина, люцерна та інші види.

Як вигладає Каховське водосховище зараз

Процес відновлення та самозагоєння природи набуває особливого значення в контексті екологічних наслідків вибуху на гідроелектростанції. Працівники Національного природного парку "Кам'янська Січ" вжили активних заходів для засіву зазначеної території різними видами рослин.

Один з головних мотивів заходу - запобігання пиловим бурям та недопущення поширення чужорідних видів рослинності на цій землі. Створення рослинного покриву не тільки забезпечує стабільність території, а й допомагає відновити природні біотопи та підтримує різноманітність рослинного та тваринного світу.

Варто зазначити, що після підриву греблі Каховської ГЕС Україна зазнала значних втрат. Понад 80 тисяч гектарів природних заповідників стали потенційно недоступними, також втратили 55 тисяч гектарів лісів. Тому відновлення природного балансу та забезпечення екологічної стабільності в цій зоні є критично важливим завданням.

Великий Луг: як зараз виглядає дно Каховського водосховища, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#каховська гес #водосховище #дно #великий луг
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...