• Головна
 • Як подарувати криптовалюту: ТОП-3 способи та інструкція
Новини компаній
10:18, 26 серпня 2023 р.

Як подарувати криптовалюту: ТОП-3 способи та інструкція

Новини компаній
Як подарувати криптовалюту: ТОП-3 способи та інструкція

Криптовалюта — новий фінансовий інструмент, який став для популярної альтернативи традиційним грошам. Багато хто бачать у ньому майбутнє фінансового ринку. Тому цифрові активи можуть стати чудовим подарунком. Розповідають нам сьогодні zarobitok.press, як подарувати криптовалюту в покроковій інструкції, з якою зможе впоратися навіть новачок.

Навіщо дарувати криптовалюту: 3 причини

Існує безліч причин подарувати криптовалюту, серед яких можна виділити 3 найяскравіші. Розповідаємо чому цифровий актив може стати чудовим подарунком.

1. Одержувач подарунку зможе заробити

На криптовалюті можна заробити навіть якщо просто утримувати монети на рахунку. Все, що потрібно – час. Давайте розбиратися, як і звідки береться прибуток.

Існують різні види криптовалют. Технічно їх можна розділити на два класи:

 • Класична криптовалюта.
 • Стейблкоїни.

Приклад класичної криптовалюти - біткоін (BTC). Такі монети відрізняються високим рівнем волатильності, а це означає, що за невеликий проміжок часу їхній курс може як суттєво зрости, так і стрімко впасти. При цьому у довгостроковій перспективі, як свідчить історія руху ринку, інвестори криптовалют заробляють непогані гроші.

Статистика говорить про те, що всі інвестори, які купили або отримали в подарунок биткоин три і більше років тому сьогодні перебувають у прибутку.

Існує теорія, яка пояснює неухильне зростання BTC та всього ринку цифрових активів:

 • Емісія біткоїну обмежена. Усього буде випущено 21 млн монет. Кожні 4 роки швидкість притоку BTC на ринок завдяки халвінгам знижується вдвічі.
 • Емісія біткоїну, на відміну від долара та інших фіатних валют, які перебувають під контролем влади, є незмінною. Додаємо до рівняння поступове зниження швидкості припливу нових BTC на ринок, а також постійне зростання попиту на криптовалюту. На виході отримуємо дефіцит біткоїнів, який і штовхає курс криптовалюти нагору.
 • Біткоїн - перша і найбільш капіталізована криптовалюта. Її рухи повторює більшість монет. Отже зростання BTC — сигнал до позитивного руху для всього ринку.

Історія спостережень показує, що саме халвінги біткоїну запускають нові цикли зростання. Наочно продемонструвати вплив події на курс BTC можна за допомогою райдужного графіка. Чорна крива – курс біткоїну, вертикальні блакитні лінії – халвінги.

Халвінги біткоїну трапляються приблизно раз на чотири роки. За цей період, як показує історія спостережень, класичні криптовалюти встигають оновити абсолютний максимум вартості, зануритися в криптозиму і почати підготовку до нового циклу зростання. Наочно «пори року» представлені на райдужному графіку вище. Сині відтінки веселки відповідають ціновим мінімумам, теплі – періодам зростання.

Наступний халвінг біткоїн відбудеться навесні 2024 року. Як показує історія, BTC та більшість інших монет оновлюють абсолютний максимум раз на чотири роки. Тому ідея подарувати криптовалюту, щоб одержувач міг заробити в майбутньому — не така вже й погана.

2. Це чудовий спосіб познайомити одержувача зі світом цифрових активів

Існує думка, що майбутнє фінансового ринку за цифровими активами. Криптовалюта у подарунок — це чудова мотивація, яка допоможе «занурити» отримувача у новий для нього світ.

Щоб взаємодіяти з подарованими монетами, людині доведеться розібратися у влаштуванні криптогаманців, у принципах роботи блокчейну та інших елементів ринку цифрових активів, включаючи криптобіржі.

Можливо, у майбутньому отримані знання відкриють перед ним безліч можливостей для заробітку.

3. Криптовалюта - чудовий інструмент для подорожей

Для розрахунку інших країнах потрібен місцевий фіат. Тому багато туристів їдуть за кордон із валютою, яку просто обміняти, наприклад, із доларами. Криптовалюта, наприклад, стейблкоїн USDT може стати відмінною альтернативою. Після приїзду в іншу країну їх можна обміняти на місцевий фіат через P2P-платформи.

Також варто нагадати, що криптовалюта повністю або частково легалізована в багатьох країнах. Наприклад, у Сальвадорі біткоїн з осені 2021 року є національною валютою, нарівні з доларом США.

Як подарувати криптовалюту

Тепер коли ми розібралися з тим, навіщо взагалі потрібно дарувати криптовалюту, пропонуємо вивчити способи.

1. Переказ на гаманець отримувача

 • Кому підійде: новачкам, які раніше не взаємодіяли із криптовалютою.
 • Як дарувати: перевести наперед куплену криптовалюту на гаманець одержувача.
 • Нюанси: у одержувача має бути зареєстрований гаманець для криптовалюти.

Щоб подарувати криптовалюту перекладом, потрібно заздалегідь зареєструвати адресу криптогаманця для отримувача. Створити гаманець можна на біржі цифрових активів, наприклад, Binance. Централізована торгова платформа має фонд безпеки, на випадок зломів. При цьому Binance вигідно відрізняється від конкурентів.

Створити криптогаманець

Трохи складніша альтернатива — популярні криптогаманці. Наприклад, підійде MetaMask.

Якщо ви брали участь у реєстрації гаманця, переконайтеся, що доступ до монет був тільки у отримувача. Нехай користувач сам задасть усі паролі та встановить систему двофакторної автентифікації з прив'язкою до його пошти та мобільного телефону.

2. Холодний гаманець

 • Кому підійде: користувачеві, який уже взаємодіяв із криптовалютою.
 • Як дарувати: купити холодний гаманець, перевести на нього гроші.
 • Нюанси: перекази криптовалюту на холодний гаманець можна лише після того, як одержувач подарунка здійснить його первинний запуск, запише seed-фразу та задасть пароль. В іншому випадку, якщо дарувальник самостійно активує холодний гаманець, одержувачу доведеться проводити складну процедуру зміни кодів доступу. Ось, наприклад, як виглядає процес створення нового облікового запису в гаманцях популярного виробника Ledger. Ще один нюанс – висока вартість холодних гаманців. Ціни стартують від $49.

Холодними називають гаманці криптовалюти, які дозволяють зберігати цифрові активи без постійного доступу до мережі. Як правило, такі сховища представлені у вигляді апаратних пристроїв, часто схожих на флешки.

Такий спосіб зберігання криптовалюти – найбезпечніший. Дізнайтеся більше про те, чим холодні гаманці відрізняються від гарячих – тих, які надають постійний доступ до мережі.

3. Подарункова карта

 • Кому підійде: новачкам, які раніше не взаємодіяли із криптовалютою.
 • Як дарувати: потрібно зареєструватися на криптобіржі Binance та верифікувати обліковий запис організації через процедуру KYB. Після цього можна купити подарункову картку на цікаву криптовалюту. Щоб проводити операції з монетами, одержувачеві також знадобиться криптогаманець.
 • Нюанси: подарункову картку не можна купити з простого облікового запису криптобіржі. Потрібен обліковий запис організації.

Подарункова карта на криптовалюту схожа на ті, що можна купити в популярних магазинах, тільки замість традиційних грошей на ній будуть обрані дарувальником цифрові активи, наприклад, біткоїни.

Подарувати криптовалюту можна за допомогою подарункової карти криптобіржі Binance. На жаль, з 20 липня 2023 року оформити картку можуть лише власники верифікованих бізнес-акаунтів KYB.

Тим, хто хоче подарувати криптовалюту, але не планує морочитися, підійде переведення на гаманець. Для цього можна за кілька хвилин зареєструвати обліковий запис на популярній криптобіржі, наприклад, на Binance, Bybit або OKX і перевести на нього монети.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...