• Головна
  • Наступає період ретроградних планет: гороскоп для всіх знаків Зодіаку на вересень
09:00, 31 серпня

Наступає період ретроградних планет: гороскоп для всіх знаків Зодіаку на вересень

Наступає період ретроградних планет: гороскоп для всіх знаків Зодіаку на вересень

Вересень 2023 року буде місяцем ретроградних планет. Тому у першій половині місяця не варто розраховувати на активне просування будь-яких справ: можливі проблеми на шляху до досягнення цілі. Краще скористатися цим часом, щоб відпочити, проаналізувати свої пріоритети і знову подумати про рішення.

Овен

У вересні оточуючі будуть намагатися заплутати Овна та скористатися ним. Це особливо стосується роботи й бажання колег перекласти свої обов'язки на вас. Спробуйте приймати рішення в цей період виключно своєю головою. Ви навіть можете вирішити зробити радикальні зміни: змінити роботу, шукати підвищення тощо. Але попіклуйтеся, щоб вони були перевірені й зважені.

Будьте обережні зі своїми близькими, оскільки ви будете схильні до вибухів гніву. На цьому фоні цілком можливими є зміни в сімейному житті Овна: це можуть бути як позитивні події, так і не дуже  - тут все залежатиме від вашої стриманості.

Що стосується здоров'я, Овну варто звернути увагу на зовнішність - займатися спортом і переглянути принципи харчування. 

Телець

Вересень для Тельця буде досить нервовим місяцем, і більшість невдач можна очікувати від вашого соціального оточення, особливо від тих людей, які нещодавно з'явилися в ньому. Заздрість, спрямована на вас, може псувати життя, а тому не слід ділитися своїми планами з незнайомими людьми й показувати їм свої успіхи.

Важливо бути дуже обережними в романтичних справах: не вступати в стосунки, які можуть призвести до невдачі. Не захоплюйтеся зовнішнім виглядом - краще розгляньте характер людини та її внутрішні якості.

Представники знаку Тельця повинні звернути увагу на своє здоров'я: ваші погані звички можуть спричинити захворювання, кризи, знизити імунітет.

На роботі у Тельців все буде гаразд: графік буде напруженим, але дуже цікавим, і вся ваша праця буде добре винагороджена.

Близнюки

Близнюки у вересні повинні сповільнити темп: впевненість, звісно, добре, але іноді важливо вислухати й почути інших. В іншому випадку ви досягнете своїх цілей, але зруйнуєте стосунки з людьми навколо. Будьте більш товариськими, і тоді у вас будуть усі шанси познайомитися зі своєю спорідненою душею або розпочати вражаючий роман. 

У вересні у вас не буде проблем зі здоров'ям, але це не означає, що ви можете ставитися до свого тіла легковажно: дозвольте собі відпочити, щоб не спричинити ускладнень.

Що стосується кар'єри, ви можете стикнутися з проблемами, які створили собі самі. Однак усі ваші помилки у вересні буде легко виправити. Також наступного місяця ви можете стати жертвою злочинців або шахраїв.

Рак

Представникам знаку Рака у вересні доведеться зіткнутися з труднощами на роботі, які в значній мірі будуть залежати від вашого емоційного стану. У зв'язку з цим буде проблематично досягти цілей, які ви собі поставили. Спробуйте дивитися на все позитивно, інакше ви пропустите багато прибуткових можливостей, угод і пропозицій.

В особистому житті Раків очікують приємні зустрічі, які можуть розвинутися в щось більше. Доля подарує вам знайомство зі спорідненою душею або просто запаморочливий роман. Для сімейних Раків буде можливість покращити своє життя, переїхати в новий будинок або купити для дому щось, про що ви давно мріяли.

Вересень - це хороший час зайнятися старими проблемами. Особливо важливо в цей період слідкувати за нормалізацією сну та намагатися мінімізувати вплив поганих звичок на здоров'я.

Лев

Для Левів у вересні буде важливим рух: нові події, проєкти, люди - інакше ви можете втратити наснагу і впасти в апатію. Спробуйте проводити більше часу зі своїми близькими, й ви побачите, скільки сил і впевненості вони можуть вам надати.

Здоров'я Лева у вересні буде в нормі, але все ж варто підготуватися до холодного сезону: приймайте вітаміни, більше гуляйте на свіжому повітрі та будьте активнішими. Також у перший місяць осені варто зайнятися спортом.

Але в робочих справах потрібно зменшити рівень активності: ризикуєте втручатися в справи інших людей, через що можуть виникнути непорозуміння з колегами. Також вереснь - це вигідний період для запуску власного бізнесу, адже на вас у цьому чекає багато однодумців.

Діва

Для представників знаку Діви вересень стане місяцем випробувань. Тільки тому, що вам було дуже легко в останній час, не означає, що завжди буде так.

В особистому житті вам може знадобитися інший підхід до вже відомих речей: є ситуації, коли не заборонено порушення традиції, якщо вони почали шкодити вам і вашим стосункам. Якщо ви вільні, спробуйте налагоджувати нові знайомства не за звичними методами, а в якихось нових місцях та ситуаціях. 

У вересні Діва не буде мати проблем зі здоров'ям.

Що стосується кар'єри, ви можете зіткнутися з проблемами, однак усі помилки буде легко виправити. Щоправда, будьте обережні, аби це не вплинуло на фінансову ситуацію у вашому житті.

Терези

Для представників знаку Терезів вересень буде чудовим місяцем, повним можливостей та успіху. Це стосуватиметься як особистого життя, так і фінансів, роботи. Можливо, вам доведеться захищати свої інтереси, однак ви зможете впоратися з цим і вийти переможцем. Вересень - гарний місяць для заробітку грошей та вигідних інвестицій.

В особистому житті у вас можливі багатообіцяючі зустрічі, зв'язки та взаємовигідні відносини. Ви отримаєте всю допомогу та підтримку, яка може вам знадобитися. Ваше здоров'я також буде в нормі, лише потрібно мінімізувати деструктивний вплив стресових ситуацій на організм. У цьому може допомагти спілкування з дітьми або тваринами.

Що стосується кар'єри, все йтиме, як годинник, тому можете навіть уповільнити темп та не виявляти надмірної активності.

Скорпіон

Скорпіони у вересні можуть побачити деяких своїх колег, рідних або друзів з нового боку. Тому будьте готовими до змін, адже не всі вони будуть приємними. Також цього місяця вам не варто розраховувати на допомогу. Сподівайтеся лише на власні сили.

У вересні Скорпіонам варто приділити увагу своєму здоров'ю, а тому не забувайте про режим, здорове харчування й планові обстеження. 

Що стосується роботи, вересень може бути доволі напруженим місяцем у цьому плані. У вас буде багато справ, деякі з них досить важкі, але однаково вам варто намагатися уникати конфліктів та долучати до себе тих, хто дійсно підтримує ваші прагнення.

Стрілець

У вересні Стрільців очікує важкий місяць, де можливі фінансові та особисті проблеми. Найкраще буде уникати великих та серйозних витрат, а також інвестицій і ризиків. Якщо вам запропонують укласти сумнівний договір або угоду, краще відмовити або подумати декілька разів.

Особисте життя може стати також джерелом турбот. Для сімейних Стрільців важливо зосередитися на спілкуванні з партнером, щоб уникнути конфліктів та незрозумінь. Для самотніх  цей місяць може бути несприятливим у романтичних справах - нові знайомства можуть виявитися неправдивими або невдалими.

Здоров'я Стрільця буде вимагати більшої уваги, ніж зазвичай, особливо, якщо ви багато працюєте. Варто забезпечити собі нормальний режим сну, займатися фізичною активністю та дотримуватися правильного харчування.

У роботі будьте обережні, уникайте конфліктних ситуацій. Якщо у вас є можливість, відтермінуйте важливі рішення до наступного місяця.

Козеріг

Для Козорігів вересень стане важким місяцем. Але не варто сумувати: більшість проблем можна буде вирішити, і як результат, ви здобудете корисний досвід, який надалі знадобиться в житті.

Основні проблеми стосуватимуться особистого життя та фінансових питань. У особистому житті можуть виникнути події, які будуть вимагати перегляду планів. А на роботі вам знадобиться максимальна увага до всіх питань одночасно, щоправда це буде й можливістю продемонструвати свій високий професіоналізм.

Головна річ, на яку варто звернути увагу цього місяця - це нечесність та двозначність у спілкуванні з колегами та близькими. Будь-яка брехня може призвести до серйозних наслідків та втрати довіри. Для творчих Козорігів вересень 2023 року - період повний натхнення та успішних проєктів. А тому не прогавте можливість створити шедеври!

Водолій

Вересень буде напруженим місяцем для Водоліїв: у вас буде багато завдань, однак не вистачатиме часу на все. 

Буде багато метушні в родинному житті, родичі звертатимуться до Водолія за допомогою, щось вимагатимуть, запитуватимуть поради. Ваш досвід та здатність раціонально мислити знадобиться, аби підтримати людей, яким це потрібно. Самотнім Водоліям у вересні, швидше за все, не вдасться налагодити особисте життя, оскільки ви просто не будете до цього готові. 

Зі здоров'ям у Водоліїв буде все гаразд, особливо у тих, хто достатньо дбає про свій фізичний стан. У вересні ви можете займатися саморозвитком, самостійно вдосконалювати свої навички. У майбутньому це знадобиться вам у роботі, аби підвищити статус.

Риби

Головне для представників знака Риб у вересні - залишатися спокійними. Буде багато подій, які можуть вас збурити, але не піддавайтеся провокаціям.

У родинному житті може знадобитися інший підхід до вже відомих речей. Те ж саме стосується і романтичних стосунків: якщо ви вільні, спробуйте налагоджувати нові знайомства не за звичними методами, а в якихось нових місцях та ситуаціях. 

Риби не матимуть проблем зі здоров'ям, але ніхто не скасовував здоровий спосіб життя, тому забудьте про погані звички, якщо хочете підтримувати стабільний імунітет. Не перевантажуйте себе на роботі, не доводьте до втоми та емоційного виснаження, інакше всі гроші, зароблені з таким запалом, витратите на лікарів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#гороскоп #астрологія #вересень #зодіак
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
Астрология и гороскопы. Разбираемся, как "работают" звезды и что они о нас говорят. Есть натальная астрология и хорарная. Также есть кармическая астрология, медицинская, синастрическая, астрология бизнеса, предсказательная астрология и т. д.
Оголошення
live comments feed...