![](https://s.5692.com.ua/section/logo/upload/pers/74/logo.png?20240727)
У міському театрі імені Лесі Українки урочисто відкрили сезон
![У міському театрі імені Лесі Українки урочисто відкрили сезон У міському театрі імені Лесі Українки урочисто відкрили сезон](/dist-assets/images/cap.jpg)
Кінець робочого тижня в Кам'янському ознаменувався відкриттям нового театрального сезону.
На сцені міського Театру імені Лесі Українки знову зазвучали голоси та пісні.
Відкривали 44-й сезон артисти театру і балету оновленою оперетою "Летюча Миша" із заслуженою артисткою України Світланою Сушко та Русланом Тараном у головних ролях.
Незважаючи на непрості часи, артистам вдалося повернути глядачів у безтурботний час веселощів і свята за допомогою дивовижної комедії з практично гротескним фіналом. Найпобутовіша і звична для всіх тема - кохання і зради - перетворилася на цікавий сюжет з несподіваною розв'язкою.
Однак вишенькою на торті став зовсім не фінал вистави, а пропозиція руки і серця своїй коханій одним із жителів міста. Окрім неймовірного дійства на сцені у двох актах, зал для глядачів став свідком несподіваного освідчення в коханні і щастя створення нової родини.
![У міському театрі імені Лесі Українки урочисто відкрили сезон, фото-1 У міському театрі імені Лесі Українки урочисто відкрили сезон, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Дивіться відео про те, як проходила підготовка до вистави за посиланням.
![У міському театрі імені Лесі Українки урочисто відкрили сезон, фото-2 У міському театрі імені Лесі Українки урочисто відкрили сезон, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)