• Головна
  • У яких випадках не можуть мобілізувати кількох членів однієї сім'ї: роз'яснення дав відомий адвокат
15:30, 1 жовтня 2023 р.
Надійне джерело

У яких випадках не можуть мобілізувати кількох членів однієї сім'ї: роз'яснення дав відомий адвокат

У яких випадках не можуть мобілізувати кількох членів однієї сім'ї: роз'яснення дав відомий адвокат

Після початку повномасштабного вторгнення рф в Україну було оголошено загальну мобілізацію, яка триває і зараз. Наразі до лав Збройних сил нашої країни можуть бути призвані чоловіки 18-60 років, придатні до служби за станом здоров'я.

Актуальним для багатьох українських родин є питання про те, чи можуть призвати кількох членів сім'ї одночасно. Відомий київський адвокат, юрисконсульт Nota Group Антон Маринич пояснив, за яких обставин не можуть мобілізувати одразу кількох членів однієї родини.

Адвокат розповів, що в українському законодавстві немає обмеження кількості осіб, призваних з однієї родини. Таким чином, можуть бути призвані батько і син або, наприклад, двоє чи троє рідних братів. Якщо вони відповідають критеріям і підпадають під мобілізацію, вони можуть бути призвані одночасно.

Однак, як пояснив Маринич, є й випадки, у яких призвати кількох членів родини не можна.

"Точно не мобілізовуватимуть тих чоловіків і жінок, чиї близькі родичі загинули на війні або пропали безвісти", - сказав адвокат.

Також не призиватимуть членів сім'ї, в якій близькі родичі військовозобов'язаного (чоловік, дружина, син, донька, батько, мати, дід, баба або рідний брат чи сестра) загинули чи пропали безвісти під час здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони.

Не будуть мобілізовані чоловіки, які виховують неповнолітню дитину, якщо при цьому мати дитини служить у ЗСУ. Якщо мати дитини є військовозобов'язаною, але батько вже перебуває на службі, її також не мобілізовуватимуть.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мобілізація #повістка #ТЦК #ЗСУ
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...