![](https://s.5692.com.ua/section/logo/upload/pers/74/logo.png?20240727)
У Кам'янському відновили роботу відділень денного перебування та надання натуральної допомоги
![У Кам'янському відновили роботу відділень денного перебування та на... У Кам'янському відновили роботу відділень денного перебування та надання натуральної допомоги](/dist-assets/images/cap.jpg)
До Міжнародного Дня людей похилого віку у Кам'янському відновили роботу оновлених відділень денного перебування та надання натуральної допомоги у Терцентрах всіх трьох районів міста. Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов.
Мер привітав перших відвідувачів, які вже активно проводять тут своє дозвілля. Громадянам похилого віку, особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю на базі Терцентрів надають послуги з оздоровчої фізкультури, діє Інститут третього віку, гуртки, хобі-групи, клуби по інтересах тощо.
Робота оновлених відділень буде стимулювати соціальну активність, допоможе пристосуватися до умов сучасного життя. З нагоди Міжнародного дня вітаю всіх людей старшого віку. Бажаю міцного здоров’я, сил, довгих та щасливих років життя, Перемоги України та мирного неба над нею! - зазначив Андрій Білоусов.