• Головна
  • Як призначають субсидію, якщо змінилася кількість зареєстрованих осіб: коментар ПФУ
16:30, 3 жовтня 2023 р.
Надійне джерело

Як призначають субсидію, якщо змінилася кількість зареєстрованих осіб: коментар ПФУ

Як призначають субсидію, якщо змінилася кількість зареєстрованих осіб: коментар ПФУ

На сторінці Пенсійного фонду України регулярно публікується актуальна інформація для громадян. Там же максимально докладно відповідають на запитання, які часто ставлять люди.

Нещодавно на сайті ПФУ з'явилася відповідь на запитання: як відбувається нарахування житлової субсидії у разі зміни кількості осіб, які проживають.

Відповідь було дано на основі простого прикладу - якщо в сім'ї з п'яти осіб двоє виїжджають у середині жовтня, то за якою схемою буде нараховано субсидію? У ПФУ відповіли, що кількість членів домогосподарства визначається на початок місяця, з якого призначається виплата.

Порядок нарахування субсидій визначається п.24 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 р. № 848.

Якщо сім'я вже отримує субсидію, то в такому разі в разі зняття з реєстрації двох членів домогосподарства в жовтні, розрахунок субсидії в цьому місяці ще проводиться з урахуванням проживання п'яти членів домогосподарства. Щоб з листопада отримувати виплату на трьох членів домогосподарства, Фонду необхідно надати нові заяву і декларацію.

Таким чином, громадянам необхідно враховувати, що в разі зміни кількості зареєстрованих осіб, той, кому призначено житлову субсидію, повинен звернутися до ПФУ і поставити його до відома про зміни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ПФУ #субсидія #виплати
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...